Kawasaki Z 750S (2005)

Vlastník Jepta
Vloženo 16.4.2017
Aktualizováno 30.12.2017

další do sbírky,,, tentokrát jen jako sekundární motorka na takovéto asfaltomrdání

První dojmy - je to taková malá a hravá motorka. Rozumný posez, motor hezky táhne, slabší brzdy a podvozek. Štítek funguje překvapivě i ve 200kmh. Zrcátka tam jsou jen jako držák helmy.

Motorku bych doporučil pro - klidně i pro začínající jezdce nebo dámy,,, není to žádná překoňovaná nebo nevyzpytatelná mrcha,,, pro někoho kdo už má něco odjeto to ale není

vybral jsem si tuhle moto, jelikož jsem chtěl svoje enduro vybavit už jen na terén a nechtěl jsem přijít o vyjížďky s partou po asfaltu. Nechtěl jsem žádnou zalehávačku, ale něco na čem se dá sedět normálně a dá se na tom třeba i dojet za hranice. Doufám že to tadle kawa splní. Motorově je parádní. Není to sice žádný trhač asfaltu ale na vyjížďky to stačí. Podvozek a brzdy jsou na tom už hůře. Je třeba brzdit dříve a volit lepší cesty. První vylepšení co jsem na ni udělal je že jsem vyhodil laďák a dal tam zpět origo výfuk. Další se uvidí. Napadá mě zatím jen sundat zrcátka z kapot a dát je na řídítka.

Zed u mě dlouho nevydržel,, po třech měsících a jedné zahraniční dovolené musel z domu. Ne že by to byla vyloženě špatná motorka, ale je z toho moc cítit jaká je to rozpočtovka. Bylo by na něm moc věcí na dodělání. Rozhodně jiné brzdy, ani lepší destičky to nezachrání, ty brzdy prostě nejsou dělané na to jet palbu. Podvozek rovněž ne. Motor se vytáčí sice hezky, ale žádnej rychlík to není. Kupoval jsem si tuto moto hlavně z důvodu dovolené a většímu počtu kilometrů během kratší doby no a ani na to se moc nehodí. Malý dojezd by mě ani tak moc nevadil jako to že je na delší cesty nepohodlný. Na trestné lavici co mám na enduru je "pohodlí" úplně stejné. Ale i tak jsem rád že jsem si ho mohl vyzkoušet. Na tři měsíce a 12t km.

Dodu
Dodu napsal 23.04.17 v 10:30 10b.

JeckyllHydova
JeckyllHydova napsal 17.04.17 v 15:14 10b.

Člověk si musí dělat radost.

vopák
vopák napsal 17.04.17 v 15:03 10b.

Moc pěkná..At dobře lítá..