Malaguti Madison 250 (2007)

Vlastník Kobra_11
Vloženo 16.4.2017
Aktualizováno 4.6.2017

Pro mne ideální maxiskútr, který zastane cesty do práce, ale i občasné výlety ve dvou.

Peugeot Satelis 250: Líbil se mi vzhled i velký úložný prostor. Lehce mne ale odradil drahý držák pro přídavný kufr, který se musí použít kvůli jinému řešení úložného prostoru narozdíl od jiných skůtrů.
Aprilia Atlantic 250: Cenově dostupný a kvalitní skútr, ale nějak mě brzy omrzel design.
Kymco Xciting 300iR: Kvalitní a vzhledově docela pěkný skútr. Bohužel ale dražší náhradní díly a malý úložný prostor pod sedlem. Taky mne nenadchly palubní budíky, které jsou dost malé a vypadají jak z čínského skútru.

První dojmy - Madison mě opravdu oslovil, vzhledem k poměru všech jeho vlastností. Je to kvalitní a vzhledově moc povedený skútr s krásným designem. Pro mě velmi pohodlný i při mé výšce 190cm a velmi praktický, díky jeho velkému podsedlovému prostoru. Vybral jsem si objem 250ccm, který zastane moje cesty do práce (12km), ale i občasné projížďky a výlety ve dvou. A to vše s minimálními provozními náklady a nízkou spotřebou.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho, kdo chce pohodlný a praktický skútr, který se dá použít na cesty do práce i na delší výlety a je nenáročný na provoz a náklady.

Doplňky na motorce - Originál kufr Malaguti s opěrkou pro spolujezdce. Ale s tím už jsem to koupil .
Jinak zatím nic...

Motorku mám teď čerstvě, takže ještě nemohu napsat moc zkušeností z provozu a z jízdy. Nevýhodou jsou na našich silnicíh jistě malá kola, ale to je problém většiny skútrů. Na druhou stranu má tato 3. generace o palec větší kola než ta předchozí.
Brzy určitě doplním moje jízdní dojmy z motoru, brzd, podvozku a celkového odladění. Sám jsem na to zvědavý .
Pro zajímavost zatím přidávám fotky z převozu, když jsem si Madisona vezl domů.

4.6.2017 - Konečně jsem se dostal k tomu, abych nahrál nějaké slušné fotky .

kobra33
kobra33 napsal 20.04.17 v 12:59 10b.

Vypadá dobře, ať slouží mnoho km...mám Xmax 250 a také spokojenost

Kobra_11
Kobra_11 napsal 18.04.17 v 14:12

Díky za komentáře chlapi. Jinak k té fotce z převozu v dodávce - vezl jsem to domů cca 200km, tak jsem chtěl mít jistotu, že si to nepomlátím hned první den . Naštěstí se to celou cestu ani nepohnulo, tak jsem byl rád.

KAREL_PLAY3
KAREL_PLAY3 napsal 17.04.17 v 14:39 10b.

No, tak to je bezvadná zpráva, další nadšený majitel Madisona, povedenýho přibližovadla od společnosti Malaguti. Tož vítej v klubu

Přeju Ti, ať ten italský fešák funguje jak má a dělá Ti jen samou radost. A to nejen na cestách do zaměstnání, ale i při výletech ve dvou. Mimochodem, to upevnění v dodávce při převozu je skutečně poctivý, opravdu pěkná "pavučina". Takhle by to snad nezajistil ani sám velký Spiderman

Trinnlee
Trinnlee napsal 17.04.17 v 10:01 10b.

velmi pekný skutr...