Kawasaki Versys 650 (2010)

Vlastník pepamach
Vloženo 8.4.2017
Aktualizováno 8.4.2017

Univerzální stroj pro každodenní ježdění, ideální pro jezdce vyšší postavy.

Suzuki DL 650 V-Strom: Mám raději řadové motory

První dojmy - Po patnácti letech bez motorky ideální na rozjezd. Jsem 190cm vysoký, tak jednoznačně padla volba na motocykl vyšší stavby, kde mi vyhovuje vzpřímená neunavující poloha řidiče i po přesunech na dlouhé vzdálenosti. Pro jízdu v jednom dostačující výkon jednoduchého řadového dvouválce, perfektní zátah v celém rozsahu - zejména z nízkých otáček motoru.

Bezprostředně po koupi asi 5-ti letého stroje od českého dovozce motocyklů, (původně však od italského závodníka) proběhla výměna filtrů a náplní. Hned v prvním roce užívání bylo nutné přetěsnit přírubu termostatu - zřejmě neduh těchto motorů a výhledově bude třeba to stejné provést s těsněním pod čerpadlem chladící kapaliny na opačné straně motoru. Dále výměna řetězové sady za DID, ta původní byla po smrti, výměna zadní pneumatiky za stejnou dvousměsovou michelin pilot road 3, doplnění nutnými padacími rámy a dalšími cestovatelskými doplňky od GIVI a těď už jen leju benzín, měním olej a jezdím na krátké výlety do rakouských Alp.
Při používaní kamery na cestách tuto doporučuji umístit na přilbu - při upevnění kamery na řídítka této motorky vám spolehlivě znehodnotí záznam vibrace motoru, které se přenáší více či méně do jednotlivých částí motorky - vlastní zkušenost.

Salli
Salli napsal 18.03.18 v 18:50 10b.

Pěkná strojovna a u Tebe se bude mít motorka jako v bavlnce

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.06.17 v 21:54 10b.

greydog
greydog napsal 08.04.17 v 15:16 10b.

vopák
vopák napsal 08.04.17 v 13:37 10b.

Moc pěknej versys..Mám versyse necelej rok a baví mě čím dál víc.Hodně zážitků v sedle..