Suzuki M1800 IntruderR (2006)

Vlastník El_Tobacco
Vloženo 26.3.2017
Aktualizováno 2.4.2017

Je to velkej mazel s obrovským respektem

První dojmy - První dojmy byly velice smíšené, nejdříve nervozita, obava a jak jsem se poprvé sám rozjel, tak neskutečná euforie... Je potřeba mít na paměti, že kočírovat tuhle krasavici se musí s rozumem a klidem. Nejdřív proběhlo pomalé seznamování a po pár vyjížďkách krásně padla do ruky.

Motorku bych doporučil pro - pro všechny co mají rozum a chtějí si jízdu užít

Doplňky na motorce - zatím jsem na motorce vyměnil pouze hefty a ještě přidal opěrku, do budoucna asi pořídím ještě brašny na cestování

Nejprve se mi vůbec nelíbila, takže žádná láska na první pohled, ale zkrátka mi zůstala v paměti od momentu, kdy jsem ji viděl poprvé. Po nějaké době přišel kamarád s nabídkou, zda bych ji od něj nechtěl koupit a já začal pročítat recenze, inzeráty a různý fóra a tím pádem jsem zjišťoval, že vlastně ani jinou motorku nechci a BYLO ROZHODNUTO !!! Navíc jsem věděl, kdo motorku vlastnil a jak se k ní choval, takže nebylo o čem přemýšlet...
Jsme spolu druhým rokem, už máme ujasněno jak se k sobě chovat a každou vyjížďku si dokážu pořádně užít. Původně byla celá stříbrná ( taková nudná) a tak letos šla na nový lak a teď je prostě nádherná. Jsem moc spokojenej.

Čadil
Čadil napsal 27.03.18 v 19:02 10b.

nádherně udělaná mašina

OriginalFox
OriginalFox napsal 07.12.17 v 17:19 10b.

Ahoj nádherný lak, jak říkáš motorka super

Johnny-five
Johnny-five napsal 10.04.17 v 16:15 10b.

Super kousek

TomaBoru
TomaBoru napsal 04.04.17 v 07:52 10b.

Mates1200
Mates1200 napsal 02.04.17 v 22:50 10b.