Honda NTV 650 Deauville (1998)

Vlastník Libor69
Vloženo 22.3.2017
Aktualizováno 22.3.2017

Pohodlný, dobře ovladatelný, nenáročný a bezproblémový motocykl.

První dojmy - První zkušenosti jsem měl s motocyklem již v roce 2006 a hned mi padla do oka. Výborně ovladatelná a pohodlná.

Motorku bych doporučil pro - Pohodlný cesťák pro nenáročné motorkáře.

Musím podotknout, že patřím k řidičům, kteří se tzv. kochají jízdou, a nejde mi o adrenalinové zážitky. Jde mi o pohodlné cestování a bezpečný návrat.

Honda Deauville je motocykl, který splňuje moje požadavky na pohodlné cestování a to i ve dvou. Dobře se ovládá, spotřeba je pro mne přijatelná (ve dvou 4,7 - 5 l.), pohodlný posed pro oba dva a dostačující zavazadlový prostor. Není problém cestovat i na delší vzdálenost.

První zkušenosti s motocyklem jsem měl již v roce 2006, kdy jsem si motocykl poprvé půjčil a po prvních cca 2 000 km mi padl do oka.
Motocykl jsem si ještě několikrát zapůjčil a v roce 2016 jsem si motocykl již pořídil. Pokud pominu přípravu před sezónou, tak za celý rok jsem najel 9 338 km a během sezóny jsem řešil prasklé lanko u spojky.

Samozřejmě že se najdou i mínusy. Uvítal bych VI. rychlostní stupeň a trošku výkonnější motor. Ale při koupi jsem věděl o tomto pro mne nedostatku a i tak jsem s motocyklem spokojený.

Sakramento
Sakramento napsal 24.03.17 v 19:05 10b.

Užijte se ve zdraví. Dobrá volby stroje.

Davidak
Davidak napsal 24.03.17 v 07:23 10b.

greydog
greydog napsal 22.03.17 v 15:03 10b.

Libor69
Libor69 napsal 22.03.17 v 08:59

Děkuji

Mastema
Mastema napsal 22.03.17 v 08:58 10b.

Krásná mašinka, ať slouží 10b