Honda XL 350 R (1987)

Vlastník Musiclovers021
Vloženo 21.3.2017
Aktualizováno 25.10.2019

Když jsem motorku uviděl na inzerci, tak jsem se okamžitě zamiloval.

Motorka koupena od Bureš

Kawasaki KLR 600: důvod neuveden
Suzuki DR 350: Nenarazil jsem na žádný pěkný kousek.

První dojmy - První dojmy.. konečně enduro!

Motorku bych doporučil pro - Kultivovaným lidem který mají rádi staré dobré stroje.

Motorka mě oslovila hned na první pohled. Věděl jsem že hledám něco podobnýho ale tohle byla jistota. Krásná motorka která má srdce a není to nějaká tuctovka kterou vidíte každej den. =) Motorka jede super kámoš má Tenérku a na zrychlení úplně stejnej výkon až nad 120km/h mi začne připomínat že má jednou takovej obsah motoru. 6 kvaltů je příjemná věc, na můj styl jízdy akorát. Na delší trasy bych dal asi kolečko do rychlosti, ale jelikož jezdím s batůžkem a ještě bagáž tak je to akorát. Navíc radši jezdím mimo silnice takže ideálka. Nevím jestli je to jen u mojí mašiny ale přední brzda je dost měkká při prudším brzdění, zadní je dostačující. Ovladatelnost motorky je dobrá. Posezení je při delší trase celkem bolestivý ale dá se to přežít, myslím si že si moje prdel bude muset zvyknout. Spotřeba je krásná. Ať jezdím jak jezdím kde chci tak i ve dvou s bagáží to vezme do 4 litrú. Servis zatím - výměna ložiska v krku řízení, náhon tachometru, výměna elektriky od světl až pod nádrž jelikož tam bylo x pájených spojů a postupně bych je všechny opravoval tak jsem tam dal celý nový svazek, tekl mi olej u náhodu otáčkoměru ale vyřešil to silikon a stahovací pásky protože když se to mlelo tak to prosakovalo pořád a až po upevnění bowdenu k rámu a znovu přetěsnění to je dobrý. No to je zatím vše asi, ale určitě jsem něco zapomněl.

Dý
napsal 01.03.21 v 14:12 10b.

Krásný kousek
Také mi teďka jedna přirůstá k srdci, ale ještě se spolu učíme
Mohu se zeptat, jaké tam máš gumy?
Díky

mareknoskovic
mareknoskovic napsal 22.02.18 v 22:57 10b.

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 21.01.18 v 07:57 10b.

Moc pěkná motorka

Deyva
Deyva napsal 23.03.17 v 11:53 10b.

Po skoro dvou letech vidím další XL 350R supr. Kdybys něco potřeboval pomoct, poradit, dát tip kde sehnat a tak, dej vědět

Barney
Barney napsal 21.03.17 v 20:24 10b.

Na svůj věk vypadá dobře Přihoď víc fotek