Honda XL 350 R (1985)

Vlastník PRmVTR
Vloženo 14.7.2011
Aktualizováno 14.7.2011

Staré, poctivé, jednoduché, japonské enduro
Motocykl v originál stavu a skoro plně funkčním stavu

Nějak zatím není moc o čem se rozepisovat. Najeto mám asi 500km. Potěšila mě spotřeba 3,1L, lehkost a ovladatelnost. Taky si vážím originál stavu. Proběhl základní servis a natažení převodů. Dokoupím kufr kvůli praktičnosti a pak doufám budu už jenom jezdit a jezdit
Zatím nej zážitkem byla první jízda: cca 180km skoro bez světel, na drapákách, s rozetou velkou jak víko od kanálu a po dálnici!!

zdeenekk
zdeenekk napsal 25.03.16 v 20:57 10b.

ty jo ja si ji koupil vcera ale potrebuju udelat lamelu chci novou a tesneni pod hlavou kape olej jinak rady a neklepe proste je ok je docela tahava a sem spokojen jen jestli pasujou dili jako lamila z xr600l na xl350r dik a preju moc krasnich zazitku s touhle kraskou doufam ze budu myt stesty

bewec
bewec napsal 13.10.15 v 22:01 10b.

fakt skvělá mašina 10 b

spacy
spacy napsal 13.05.14 v 00:03

pěkná kdyby byla na prodej, tak se hlásím.

GeorgeLD
GeorgeLD napsal 02.02.14 v 00:55

Fajná, věděl bych co s ní škoda že už si takovouhle mašinu neužiju, už by to chtělo větší objem... jestli jednou budu mít synka, tak mu podobnou koupím a zafinancuju vlastní opravu a lak, škoda že mě to minulo :-/

H4nz
H4nz napsal 15.07.11 v 12:40

pecka stroj...nejvíc nádherná, dal bych si říct...jel sem párkrát na xl 250 (1986)...vypadá úplně stejně jak tahle...ať dělá radot...jsou to nejlepší stroje...jistých 10b.