TM Racing 300 Cross (2003)

Vlastník Kaprik20
Vloženo 10.3.2017
Aktualizováno 10.3.2017

Dobrý peklo na dráhu nepoužitelné Na Enduro supeeer!!!

První dojmy - Když jsem se poprvé na ní svezl byl to moc velký zážitek tahala za ruce jak steklá.

Doplňky na motorce - Ráfky excel,Komplet výfuk HGS,Klapky V-Force,Hliníkové blástry,Racingové víčko nádrže,Ovzdušnovací ventilky tlumičů,Hliníkový kryt motoru.

Tak po Yz250f jsem chtěl 2t nejlépe závodní enduro.Naskytla se tahle Tmka za dobrej peníz i v dobrém stavu.Byla to Tm MX 300 ale předchozí majtel z ní udělal endurovou verzi zvanou EN a dal na ní světelné zapálko a masku.Tm MX od EN se nějak neliší jen světlama a notama jinak motor je pořád stejný jak kros tak endurko.Motorka byla lehoučká dobře ovladatelná a měla hodně výkonu.Její výhodou byla hidraulická spojka od maguri krásně fungovala.Motor se dal podtáčet a super endurko se sn í dalo jezdit.Jak mile se otevřela přívěra tak nastalo boží peklo .Byl jsem s ní spokojený.Údajně měla být po go a nová řetězovka. Když jsem se koukal na píst byl krásně čistý.Motor měl krásný zvuk. Motorka měla podvozek ohlins tak že báječný komfot i když měla tvrdší sedačku.Jedinou věc co jsem na ní dělal bylo uložení přepákování a vyměna svíčky a oleje v převodovce,koupě nové řadící páky,převinutí světelného zapálka,usměrnovač proudu,nové páčky.Motorku jsem prodal z důvodu vyskoušet si silnici.