Honda VT 1100 Shadow (1986)

Vlastník Simox
Vloženo 17.10.2006
Aktualizováno 23.2.2009

Krásnej čopr, s docela točivym motorem. I když design čopra.nejsem si jistej, jestli se tohle slovo pro ní hodí. Charakteristikou bych jí hodil mezi čopry a V-Maxe. Vzhledem, a i chováním. Ale co je hlavní. Ta mašina má charkter! (teda asp

Zkušenosti: Je těžká. Ale nedává to zas tak najevo. Určitě v zatáčkách ujede většině čoprům. Bohužel je ale omezena rychlostí. V rychlostech nad +-130 km/h jí dokáže v zatáčce rozhodit i menší hrbolek. I když to možná způsobuje měkké odpružení.Jinak ťuk, ťuk musim zaklepat, že žádnej větší problém nenastal. Vlastně ani menší.A na provoz: Žere. A to benzín (při palbě 8-10), a taky gumy (jó 300 kilíček)

Cesty: Motopárty, hdcp rallye, FoE, MaXXXl, Brouci, Howling, Kuňka.Já nevim, když mam čas tak prostě někam jedu.

Další info: Líbí se mi použitelný spektrum motoru. Na pětku se dá bublat padesátka, dvouvál vydává krásný zvuk předoucí kočky. Konec vesnice, zlomený zápěstí, kočka se vzbudila, nasr... řve, tacháč 200, já kvůli zmenšení odporu vzduchu se jako vlající fáborek držím pouze rukama řídítek. Bomba.

dědoušek
dědoušek napsal 02.07.12 v 09:21

Pěkná. Moc pěkná. za 10 b.

Tony.Dinozzo
Tony.Dinozzo napsal 03.06.11 v 20:29

krasa krasa 10 bodov !!

Baňour
Baňour napsal 14.05.10 v 23:00

pěkné! Dobrá volba! Dávám 10!!! Přeji vždy š´tastný návrat domů a ať Ti to jezdí!

BaluJarda
BaluJarda napsal 01.01.09 v 22:25