Kawasaki Z 1000 (2007)

Vlastník Karel750
Vloženo 27.2.2017
Aktualizováno 11.1.2024

Hned jsem měl jasno, přesně jsem věděl, co chci. Kamarád má taky Zeda a od začátku mě ta motorka přitahovala.

První dojmy - Padla mi do ruky hned. Při testovací jízdě měla úplně nové pneumatiky a bylo brzy ráno, ještě pršelo. Při nájezdu na hlavní jen zahrabala, trochu se pode mnou zakroutila a vystřelila dopředu, v tu chvíli už jsem byl rozhodnutý a zamilovaný.

Motorku bych doporučil pro - Pro alespoň středně pokročilé, co chtějí stroj na zlobení i na rozumné cestování.

Doplňky na motorce - Laďáky Danmoto, padáky Rutan, vyhřívané rukojeti, zásuvka 12V, GiPro, xenony, vzadu led blinkry, lámací páčky,...

Po GSX-R750 je to změna, i přes podstatně vyšší váhu je ale skvěle ovladatelná, táhne ve všech otáčkách, je hravá a jinou prostě nepotřebuju . Vyhovuje mi na ní všechno, nic mi na ní nevadí, a i když jezdím zatím převážně se spolujezdcem, tak funguje skvěle. Pro spolujezdce nebylo větším problémem ani zvládnout za dva dny 900km, což nechápu, ale je to tak . Jezdím něco mezi 6 a 7 litry na sto, podle toho jakou mám náladu. Dá se dostat i pod 6. Kupoval jsem ji s novýma Dunlopama SPORTSMART 2 a vydržely 7 000km, pak byly úplně na odpis. Teď jezdím Supercorsy a maximální spokojenost

jawatar
jawatar napsal 12.01.24 v 12:15 10b.

NiLu
NiLu napsal 11.01.24 v 20:38 10b.

Tenhle ZED se mi vždycky moc líbil, není nad tyhle poctivé modely. Přeji jen samé šťastné km v sedle, užívej.

Cvok
Cvok napsal 01.03.17 v 17:34 10b.

Marian16
Marian16 napsal 27.02.17 v 20:49 10b.

Radafos
Radafos napsal 27.02.17 v 20:04 10b.