Yamaha XV 535 Virago custom (1991)

Vlastník Ropik
Vloženo 23.2.2017
Aktualizováno 24.2.2017

Jedná se o malého chopera od Yamahy - pro mojí postavu ideální. Chtěl jsem něco nízkého na pohodové výlety.

První dojmy - Wow efekt Na to, že má jen 25kW jsem byl velmi překvapený, jak dobře jede a táhne odspodu Mám rád bublavé projížďky po okolí

Vybíral jsem hlavně kvůli velikosti a váze. Jsem malej, tak abych se netahal s něčím těžkým. Chtěl jsem chopera kvůli pohodě. Zalehávačky apod mě nikdy moc nelákali.

Mám rád výlety jen tak na pohodu po okreskách za zvuku bublajícího motoru. Žádné nahánění nebo rychlé přesuny. V brzké době budu asi motorku využívat k cestám do práce. Po přestěhování na Liberecko se těším na objevování nových tras.

Fido003
Fido003 napsal 25.12.21 v 20:24 10b.

Ahoj, nádherný kousek. Jezdíš jí ještě??

fatman
fatman napsal 02.03.17 v 09:34

Jo tak tahle 535ka JO!

RychlejSolista
RychlejSolista napsal 02.03.17 v 03:02 10b.

Máš to pěkné, Ondro ;) Když se domluvíme, tak mužem dat někdy projížďku po okolí Honza Z.

Ropik
Ropik napsal 24.02.17 v 12:00

Ahoj,

na přání jsem doplnil pár fotek - na STK neřekl krom "WoW" ani slovo. Teda jednu výtku měl - umístění tachometru (na levé straně na vidlici - není na něj úplně přímo vidět).
Když jsem začínal, měl jsem strach a to mělo za následek hned první položení mašiny, na což teda nejsem pyšnej. Ale moto OK, já taky OK, takže nakonec aspoň zkušenost, že v zatáčce se brzda prostě nedává.

Čeká mě ještě pár drobností a úprav, nejzásadnější asi lak zadní vidle z té modré na stříbrnou...

fatman
fatman napsal 23.02.17 v 17:47 10b.

Gratuluju
Na 535ku moc pěkně udělaná
Co na to kluci z STK ?
Nebylo by víc fotek?Takhle z té jedné mě to trochu stylem připomíná HD z filmu"harley Davidson and Marlboro man"
Tak si ji užívej a hodně štěstí na soudný techniky