Jawa 50/23 Mustang (1980)

Vlastník Deyva
Vloženo 22.2.2017
Aktualizováno 17.6.2017

Vloženo: 27.04.2017, Uskutečněno: 27.04.2017, Zhlédnuto: 32x

Dneska jsem ještě dělal pár posledních příprav před STK:
- sehnal jsem nový tachometr, starý ukazoval jen rychlost, ale kilometry ne. Tak jsem přes bazoš sehnal druhý, s chromovým rámečkem v 1A stavu, zatím zdá se plně funkční a s jen o dva tisíce namotanýma km míň, tak jsem jej rovnou vyměnil
- dál jsem vyčistil nádrž šroubama a matičkama a štěrcháním
- pak jsem taky dal nový hadičky palivový a filtr palivový
- palivový kohout kompletně vyčištěný a daný nový sítko z fichtlkrámku
- no a na finále jsem ještě vyleštil autosolem plovák aby nezadrhával o stěny karburátoru a pošteloval jsem hladinu v plovákovce - výsledek je ten, že už to konečně neprotíká pod víčkem karbecu, když nechám puštěný benzín.

Deyva (3) napsal 28.04.2017 v 22:24

Tak STK dopadla víceméně dle očekávání - na 30 dní, protože jsem si tam nechal napsat, že rozměr pneumatik nesedí s tím, co je v techničáku. Tam je totiž 2,27 Tak jsem si tam nechal napsat, těch 2,5 a 2,75, půjdu s tím na místní MÚ, nechám opravit v techničáku a pak opět na STK... Snad už bude tepleji a nebudu na tom zmrzat :)

milan1963 (273) napsal 28.04.2017 v 09:01

• Oprava náhonu tacho + poklička středu

Dneska mi dorazily díly od pana Sesy, tak jsem opravil náhon tachometru a vyměnil středovou pokličku u předního kola, protože předchozí majitel díky tomu jak byla vymačkaná musel dát pérovku pod podložku - což zase rozta

Typ: Oprava
    Vloženo: 17.06.2017
    Uskutečněno: 17.06.2017
  • STK + oprava rozměru pneu v TP

Tak, poslední STK před týdnem byla jen na 30 dní, protože jsem si nechal udělat do protokolu poznámku o nesedícím rozměru pneumatik. Ve velkým TP byl předek i zadek s tiskovou chybou 2.27x16, nechal jsem si to teda pozna

Typ: Údržba
    Vloženo: 05.05.2017
    Uskutečněno: 05.05.2017
  • Malý servis - příprava na technickou

Dneska mi s padákem na Džawu dorazily rovnou i věci na Mustanga taky z Fichtlkrámku, tak jsem je skoro všechny namontoval: - brzdový pakny předek i zadek (lepený, ne nýtovaný) - jehlový ventil karburátoru - kuželový, n

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.04.2017