BMW F 800 R (2016)

Vlastník starecml
Vloženo 5.2.2017
Aktualizováno 31.12.2020

Černo-bílá varianta s origo sportovními kufry

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

První dojmy - Po prvním seznámení (asi 1000 km jízdy okresky + dálnice) a hraní si v garáži jsou první dojmy velmi kladné. Na motorce není nic přes ruku, hodně věcí v ovládání člověk pochopil na první dobrou, některé drobnosti jsem si přečetl v manuálu (typicky nastavení alarmu). Na silnici je motorka velice dobře ovladatelná, posez je příjemný. Při cestování 130km+ už celkem fouká, ale dá se řešit předkloněním. Výkon je dostatečný pro sportovnější jízdu a zároveň není až takový, aby se nováček přizabil.

Motorku bych doporučil pro - Začínající jezdci chvilku po dokončení řidičáku

Doplňky na motorce - Ofiko kufry sportovní verze

Stroj jsem si vybral protože je všude doporučovaný jako ideální pro začátečník, což já jsem. Mám za sebou jednu sezónu na skútru (Honda PCX 125), velice rychle jsem pochopil, že mi nestačí výkonově a proto jsem si hned na podzim udělal řidičák na Ačko a v únoru koupil tuhle mašinku.
Vybíral jsem celou zimu, nakonec jsem skončil u tohoto, protože nejvíc vyhovuje mým potřebám. Tuším, že za 1-2 sezóny půjdu do něčeho výkonnějšího, ale tohle tak akorát výkonově, abych se na tom nezabil a zároveň dost na blbnutí a hlavně učení se.

jakubzet
jakubzet napsal 24.12.17 v 13:25 10b.

dobrá volba.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.07.17 v 22:42 10b.

Bronde
Bronde napsal 13.02.17 v 22:28 10b.

Užij si to