Yamaha TDM 900 (2006)

Aktualizováno 12.5.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 27 záznamů

Káreo
Káreo napsal 11.08.23 v 07:49 10b.

Moc hezky se to čte, doufám, že reporty budou přibývat! Mám TDM 850 (můj se jmenuje Brumla) máme spolu nakrouceno jen pár kilometrů, nicméně jsem hodně spokojený majitel. Samozřejmě že má taky nějaké mouchy ale ty společně vychytáme a budeme se jen vozit. Přemýšlel jsem před koupí 850 o "devítce", jenže jsem neměl dostatek financí a teď z odstupem času ani nevím zda by se mi to vůbec "vyplatilo" abych si někdy "pak" pořídil devítku. Letí ti tam desítka, tak ať to jezdí!

context
context napsal 06.08.23 v 15:23 10b.

Pěkná mašina, přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

pavsa66
pavsa66 napsal 06.11.19 v 20:30 10b.

Hezká tak spousty km bez nehod a kolama dolú

MercedesJenz napsal 18.04.18 v 10:25

kralici79 Děkuji za komentář, ikdyž popravdě nevím, proč si svoji naštvanost vybíjíš na hodnocení náhodného profilu uživatele motorky, která tě tak zradila. Možná kdyby sis přečetl moji recenzi, zjistil bys, že na své motorce mám vyšší plexi, že na TDM máš natažené ruce, že když jsou méně nafouknuté pneu tak v zatáčkách zavírá řidítka, že je vyšší a pro větší lidi, ale do terénu se nehodí, že motor není z traktoru a v nízkých točkách se mu nelíbí, ale mě tyhle věci kupodivu nevadí, motorka mi dává zážitky a já jí vracím jen to že když na ní jedu, soustředím se na ni a ne na to, jestli večer ve zprávách zase budou promlouvat nějací šašci nebo na podobné kraviny. A občas jí dám nabumbat a přidám jí panáčka aditiva, ať je jí hezky. Nic víc od sebe nechceme.
A s prominutím, hodnotit motorku podle jedné projížďky na stroji přes inzerát, který mohl být v bůhvíjakém stavu, mi také nepřipadá zrovna nejlepší argument.
Každopádně přeji hodně štěstí při výběru nástupce tvé Deauville, která doufám bude také jednou součástí naší rodiny, aby sloužila rodičům na víkendové výlety.

kralici79
kralici79 napsal 15.04.18 v 00:48 4b.

Dnes jsem jel si vyzkoušet TDM 900. Koukám po něm už čtyři roky a přesvědčilo mě. Hned jak jsem na něj sedl, bylo mi jasný že takhle ne! Ani enduro, abych mohl do stupaček a kontrolovat stroj. Ani silnice. Opravdu nechápu, jak bych to měl mít v zatáčce pod kontrolou. Těžiště bůh ví kde, kontakt s kolama žádnej a řídítka v natažených rukách. Originál Plexi žene všechen vítr přímo do xichtu a motor od třech tisíc níž škube. Asi aby nasral. Tohle přeci nemůže zachránit slušná spolehlivost, ani spotřeba. Možná kdybych na ničem jiným nejel a myslel si, že je to tak správně.

Boss.trx850
Boss.trx850 napsal 14.04.17 v 23:10 10b.

Dobře udělaný profil a hodnocení motorky. Dobře jsem si početl.
Jinak tě stejně jako mě, evidentně rozčiluje nepřesnost tachometru po úpravě převodu(výměnou pastorku). Mrkni na tohle: https://www.motech....aler-v4-p-27177.html

Sidonius78
Sidonius78 napsal 19.03.17 v 12:40 10b.

pěkná recenze, budeš s moto spokojený... dává 10B

MercedesJenz napsal 16.03.17 v 22:26

Všem moc díky za komentáře a body, je moc fajn se podívat na seznam TDM a být mezi prvními Byly tu zmínky o mém věku a výběru. Ano, vážně je mi 21, až budu mít nějakou hezkou fotku s Tedem tak se podělím, vrásky na čele jsou doufám ještě daleko A s výběrem, no nebyla to sranda vybírat motorku a řešit vše okolo návratu pár dní po 9 hodinovém časovém posunu, ale jak tu bylo psáno, vše dobře dopadlo A přední kolečko, s ním jsem to již kupoval a uvidím po víc najezděných km zda vyměním za originál, do výměny řetězovky to ale řešit nebudu

Epinerfin
Epinerfin napsal 14.03.17 v 19:39 8b.

Hezky to máš sepsané. Hele ten digi rychloměr už mi ani nepřijde. Jo to s tou odchylkou je věc jiná proto jsem s poměrem zubů neexperimentoval a dal to co tam má být.

tatook
tatook napsal 04.02.17 v 13:07 10b.

Blahopřeju k volbě a dávám jasných 10b

p.epanica
p.epanica napsal 18.01.17 v 19:54 10b.

Díky. Ať Ti TDM dělá jen radost a sny se plní ...

tomcruise77
tomcruise77 napsal 04.01.17 v 17:28 10b.

Moc pěkná. Tomu se říká láska.

pajaman
pajaman napsal 02.01.17 v 19:13 9b.

Ať slouží,je to super mašina

Trinnlee
Trinnlee napsal 02.01.17 v 15:47 10b.

hezky napsany...taky jsem o ni uvazoval ale nakonec jsem si priplatil a vzal tigra... 10b za velmi hezkou a obsahlou recenzi...

Bombista
Bombista napsal 02.01.17 v 15:08 10b.

Hezky o ní píšeš, tak hodně zábavy a šťastných km

Myschan
Myschan napsal 02.01.17 v 14:15 10b.

Pěkně napsaný. Ať slouží

Zipák
Zipák napsal 01.01.17 v 18:22 10b.

Moc zajímavý výběr motocyklu Nakonec se vše v dobré obrátilo ! Tak ať jezdí

Petr7474
Petr7474 napsal 01.01.17 v 14:48 10b.

Moc pěkná motorka a dobře napsaný článek. Přeju hodně šťastných kilometrů.

rudirt
rudirt napsal 01.01.17 v 13:36 10b.

Hezká! A nyní ještě vymazlenější!
Přeji spoustu bezproblémových km.
Na Tvůj věk velice rozumný přístup.
Souhlas s názorem na nástupce TDM 900.
Vždy šťastný návrat!

stefan995i
stefan995i napsal 01.01.17 v 11:47 10b.

Krásna, Nech slúži a veľa bezpečných kilometrov prajem

Marfy.VFR
Marfy.VFR napsal 31.12.16 v 19:24 10b.

Tobě že je 21? Podle toho, jak o ní píšeš máš víc rozumu, než leckterej padesátník. Jinak motorka super.

MercedesJenz napsal 31.12.16 v 15:01

Díky kluci za komentáře
Radmenza - Tiger byl ještě větší sen než TDM, ale studentský rozpočet ji vážně nedovoluje a než koupit nějaký podezřele levný kus + bez výbavy, radši mám hezkou, vybavenou a věřím že taky super TDM od seriózního soukromníka, vím co se s ní 5 let dozadu dělo a ještě k tomu je méně náročná než Tigřík, navíc po 125ccm myslím že plně dostačuje :) ale Tiger jako potenciální nástupce pořád zůstává!
Rony6 - Pokud TDM opouštíš, sedlo už asi nemá smysl, ale jinak je to nebe a dudy, seděl jsem i na origo a to by letělo hned Jinak docela mě zajímají ty ART, uvažuju o nich, máš zprávu

Rony6
Rony6 napsal 31.12.16 v 10:52 10b.

Ať slouží, mám stejnou a i když asi v r. 2017 proběhne koupě GS1200 Adventure, nebo nové Afriky, nejspíš si ji nechám. To sedlo Ti závidím, originál tlačí do pr..ele, naopak bych doporučil jiné výfuky, sám jsem sezónu najezdil s orig., nyní mám namontované výfuky ART nerez ovál, homologované, parádní hromobití za pár korun Zlobil snímač TPS, to je jedna z mála poruch těchto motorek a je na to evropská záruka výrobce bez časového omezení. Mám verzi s ABS, ale brzdy jsou každopádně kusadla, jestli pruží, vyměň kapalinu, nebo i destičky. Jinak sis vybral spolehlivý stroj, tak hodně šťastných kilometrů

spike-cz
spike-cz napsal 30.12.16 v 21:44 10b.

ať slouží.

greydog
greydog napsal 30.12.16 v 14:36 10b.

Radmenza
Radmenza napsal 29.12.16 v 09:05 10b.

Když jsem teď koukal po další motorce, TDM mi padlo do oka. Pak jsem se ale projel na Tigerovi a už čeká v garáži na novou sezónu :) Je fakt, že TDM bych sehnal třeba i za půlku, ale tak prostě jsem si udělal radost.
Hlavně kolama dolů

zeke11
zeke11 napsal 28.12.16 v 22:27 10b.

Dobrá volba...