Suzuki GSF 600 Bandit (2003)

Vlastník Celll
Vloženo 20.9.2006
Aktualizováno 24.10.2007

Je dovezená z Francie a měla nalítáno 5000 km. Já jsem zatim stihnul najezdit 4000 km a nemá to chybu. Je to sériovka, jen má laděný výfuk YOSHIMURA, kterej má neskutečně krásnej zvuk. Ve středních otáčkách je to symfonie). Taky jsme mu ještě dopřáli men

Zkušenosti: No už mam na něm naježděno kolem 4000 km a začínam ho dostávat do ruky. Je to skvělá mašina, něměl jsem s ní jediný problém(jen jsem musel dát novou baterku, když jsem tam tu starou nechal přes zimu). Jede jako ďas,člověk se až musí krotit aby se nezabil.

Cesty: Zatim jezdim po okolí Domažlic a taky po Šumavě. Na srazy nějak nebyl čas, ale chystam to na příští rok.

Cestopis: Moje nejoblíbenější trasa je z Domažlic do Klatov, odtud přes Běšiny do Železný Rudy. Jsou tam jak rovinky, tak krásný táhlý zatáčky a pár serpentin.

Další info: Prodáno-bude se mi stejskat

ZdenyRider
ZdenyRider napsal 05.07.07 v 08:17

perfektní stroj

Celll
Celll napsal 24.01.07 v 09:33

vyšla mě na něco přes 100000

CZ250.Vlk
CZ250.Vlk napsal 23.01.07 v 21:44

jj nejlepší je kopec od Loučima do Libkova,tam sem s čtkou předjížděl kde co,moc to tám autům netahá...Nu a na rudě sou řádný kopečky,tam sem vyjel než na kole a na pincku...nejlepší to bylo sjet dolů s pinckem,kterej už vodjakživa nebrzdí Jináč tám moc nebloudím.Na Šumavě je fakt krásně

smazany24103
smazany24103 napsal 23.01.07 v 21:33

Ahoj motorkari,super motka!!!Jen jsem se te chtel zeptat na kolik te vysla

BikerMajkl
BikerMajkl napsal 23.11.06 v 19:40

jasný pak na jaře vyrazíme, pokud to po zimě ještě nastartuju [] a nebojte ujíždět vám nebudu