Kawasaki ER 6F (2010)

Vlastník aliciakenobi
Vloženo 26.12.2016
Aktualizováno 17.8.2017

Táto motorka je pre krpca ako ja ako stvorená. Skvelo sa s ňou manévruje, ovladateľnosť na jedničku a má úžasný fun faktor!

Suzuki SV 650S: důvod neuveden
Yamaha MT-03: důvod neuveden
Honda CB 500: důvod neuveden

První dojmy - Prvá jazda bol neskutočný mindblow. Bola to prvá jazda po roku čo som vôbec nejazdila a mala som pocit, akoby tá ročná pauza ani nebola. Do zákrut som išla s istotou, s motorkou som sa hrala no bolo to skvelé. Motorka mi okamžite padla do ruky.

Doplňky na motorce - Kawu som kúpila len s padákmi a postupne sme pridali vyhrievané rukoväte a kufor.

Průměrná spotřeba - 4.31 l/100km

Tento stroj som si vybrala hlavne kvoli nízkemu posedu.. veľmi dlho som hľadala motorku, z ktorej by som nemala problém dočiahnuť a nakoniec sa našiel tento fešák, ktorý je navyše aj pekný a skvelo sa na ňom jazdí.

Predtým som mala 4val fazera, tak je to teraz trochu rozdiel a ešte sme neprišli tak úplne na to ako na to, ale verím, že po pár jazdách v lete už budeme za jedno :)
Ovladateľnosť ako celku je inak úžasná, fun faktor neskutočný, do mesta ako stvorená na kľučkovanie pomedzi autá a vystrájanie somarín.
Čo sa týka úložného priestoru pod sedadlom je vzhľadom na rok výroby celkom veľkorysý. Okrem lekárničky sa tam bezproblému zmestí aj peňaženka, mobil a kľúče.

Vedela by som si však predstaviť, že by mala o pár koní viac, keď sa predbieha, chvíľu jej trvá kým sa odpichne a vystrelí. Ale nie je to niečo, čo by mi vyslovene vadilo.. Pri rýchlejšej jazde plexi smeruje vzduch na spodnú časť helmy, čo je dosť hlučné a po čase aj celkom otravné, po zalahnutí ide vzduch rovno na čelo a hluk to iba zvýši.

Dlhšie cesty sme s motorkou zatiaľ nepodnikli, tak neviem posúdiť jej pohodlnosť. (Po pár mesiacoch môžem doplniť, že je skvelá aj na dlhé cestovanie, celodenné dialničné presuny ale aj alpské priesmyky. Po celom dni a 1000km nebolel ani zadok, ruky, chrbát nič, je veľmi pohodlná :)

Čadil
Čadil napsal 31.03.18 v 08:15 10b.

10 bodů na slovensko

Palika
Palika napsal 29.12.16 v 15:43 10b.

super voľba nech ti slúži.veľa Km. 10b

Black123
Black123 napsal 27.12.16 v 10:40 10b.

Kawa a k tomu ještě zelená je prostě nejhezčí kombinace.

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 26.12.16 v 21:42 10b.

Dobrá voľba jasných 10

fatman
fatman napsal 26.12.16 v 20:26 10b.

Gratuluju
Moc hezká Kawinka