Babetta 207 (2016)

Vlastník Shakal
Vloženo 2.12.2016
Aktualizováno 2.12.2016

Po legendárnej Babette 210 sa mi dostala pod ruku jej staršia sestra Babetta 207

První dojmy - +celkom pekný dizajn krajší než 210 . +Dosť nízka hmotnosť. +Ľahké hravé ovládanie stroja.

Motorku bych doporučil pro - Dá sa povedať že pre všetkých ktorý majú radi staršie stroje od tejto značky.

Doplňky na motorce - svetlo v bielej farbe ( lepšie to vyzerá).

-Tento moped je jedinečný tým že sa vyrábal u nás na slovensku.
Je to super stroj na bežné jazdenie, ale hlavne na krátke vzdialenosti do obchodu , na poštu a tak.

-Určite sa nejedná o motorku ktorá má byť pohodlná alebo rýchla, je to predsa len moped, a to treba od toho aj očakávať.
Maximálna rýchlosť sa pohybuje okolo 45 km/h ale je to len informatívny údaj, kedže táto babetta nemá tachometer ale to mi neprekáža.

-čo sa týka jazdných vlastností je naozaj obratná.
Podvozok je celkom dobre nastavený,ale len na rovnej ceste. Ak narazíte na výmoľ alebo pôjdete ľahším terénom, je to dosť poznať oproti 210 ktorá terén s prehľadom zvládne.

-servisovanie je veľmi jednoduché, ale chce to cvik.
Najčastejšie sa upchávajú trysky na karburátore, ale keď si to nacvičíte máte ich raz dva vyčistené a môžete pokračovat v jazdený .

-Dostupnosť náhradných dielov je stále celkom dobrá, ako u nás tak aj v Čechách.

-Na tejto babette sa dá aj cestovať, ale ja si myslím že je to zbytočná zátaž pre túto legendu.

-Babetu som dostal v nálezovom stave, a tak prišla na rad kompletná GO.
Najprv sa robil motor, potom lak a nakoniec doplnky ako aj nový výfuk

Rottweiler
Rottweiler napsal 09.12.16 v 18:50 7b.

Miklasek
Miklasek napsal 07.12.16 v 13:58 10b.

Peklostroj Mám taký doma v rozobratom stave a jednu zloženú 228-mu. Ale tá 207-ma má oproti nej lepšie odpichy...

fantomasbike
fantomasbike napsal 06.12.16 v 17:25 9b.

Na blbnutí dobrá

KALUP
KALUP napsal 05.12.16 v 19:56 5b.

Opatrně hazardére.

pepinow
pepinow napsal 02.12.16 v 23:17 10b.

Pacient