Honda CBR 600F (2000)

Vlastník Datlík
Vloženo 23.11.2016
Aktualizováno 3.8.2017

Záhada rozluštěna - vadný regulátor dobíjení

Vloženo: 25.04.2017, Uskutečněno: 25.04.2017, Stav tachometru: 53900 km, Zhlédnuto: 17x

Motorka mi po celkovém servisu, seřízení, výměn všeho možného a nemožného (viz můj předchozí deník) začala podivně cukat v nízkých otáčkách a jen, když byla horká.
Po měsíci zkoumání a řešení na fórech v servisech došlo k nejhoršímu motorka se opět musí odvést do servisu. Už jsem nechtěl riskovat v Praze servis a poslal jsem motorku až do Aše k mému tátovi (B12). Naštěstí zjistil během pár dní, že motorka má hodně slabou baterii a zničil jí regulátor dobíjení. Bohužel se regulátor choval tak zvláštně, že nebylo jisté zda kolísání otáček opravdu dělá on, nebo něco jiného. Po přeměření a výměně za nový bylo jasno.
V motorce nová baterie, nový regulátor, opravena elektrika zadního světla a vše už konečně funguje, jak má

Flaxa (1) napsal 25.04.2017 v 15:54

To je dost kurva!!!

• Předsezoní úržba 2017

CBR jsem pořídil na podzim 2016. Majitelé přede mnou dali chudince asi pěkně za uši. Byla docela zanedbaná, ale přesto za dobré peníze . V zimě se zrepasovali přední vidlice, vyměnili všechny náplně plus filtry, vyčišt

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.03.2017