Aprilia ETV 1000 Caponord (2006)

Vlastník Simon4ever
Vloženo 19.11.2016
Aktualizováno 4.4.2018

Deník motorky
Nalezeno 45 záznamů

• Antihopingová membrána

Dnes jsem provedl výměnu anihopingové membrány a příprava na výměnu kompletního kitu vrcholí.

• Komponenty na výměnu

Tak konečně se mi sešly všechny komponenty a můžu začít měnit :-DD :-DD :-DD :-DD

• Oprava sekundárního válečku spojky

Tak jsem se konečně zase dostal k dalším prevencím a dnes to byl váleček spojky.

• Kontrola tlaku ve valcích

Tak dneska jsem provedl ještě namátkovou kontrolu stavu tlaku na válcích a jsem spokojený, tlak je na obou válcích stejný a hodnota 13KPa je OK Každopádně jsem použil starý osvědčený kompresiometr Made in Brno (y) (y)

Uskutečněno: 14.01.2017
  • Spojkový váleček, kontrola a prevence

Demontáž spojkového domečku a kontrola stavu pístu, O-kroužku a gufera. Dnes jsem se ještě pustil do demontáže spojkového domku aby si prověřil v jakém stavu se uvnitř nachází komponenty. To jsem ještě netušil, že tato

Uskutečněno: 14.01.2017
  • Demontáž spojky, analýza kondice a příprava na výměnu s

Dneska jsem se pustil do demontáže spojky, Zajimál mě stav a v jaké kondici se nachází třecí a ocelové lamely. Každopádně dojde k výměně celého setu spojky, antihopingové membrány a pružin.

• Cívky NGK U5008 a jejich úprava pro Caponord

Tak dneska mě konečně dorazili zapalovací cívky které si připravím jako prevetivní ND v případě poruchy těch původních které jsou zatím v dobré kondici. ale čert nikdy nespí :) Cívky jsou rozměrově totožné s původními a

Vloženo: 12.01.2017
    Uskutečněno: 12.01.2017
  • Air Box - filtr KN

Kontrola nečistot a průchodnosti filtru KN v AIR Boxu, vyčištění, a kontrola saní a nečistot usazenin klapek sání.

• Výměna hadic benzinových výparů

Jelikož si asi každý umí představit kolik tepla proběhlo pod nádrží než jsme najeli ty naše kilometry, je asi úplně jasné jak budou vypadat i hadice od přepadů olej mlh a benzínových par (většinou se to sype) Jelikož js

Uskutečněno: 11.01.2017
  • Likvidace hnědých konektorů, pevné zapojení

Tak že tento nešvar opustil stroj bez breku a nářků. Skutečně nevím kde udělali soudruzi chybu, ale riskovat, že mě někde ukápne hněda slza a vyzkratuje mi moto není dobrá představa. Takže jsem zvolil radikální a ověře

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 11.01.2017
  • Rozborka a kontrola kondice ložisek kol a hnacích prvků

Tak pokračují dál, dneska jsem se podíval v jaké kondici jsou ložiska zadního kola. V jakém stavu je rozeta a celková kondice ložisek podvozku Caponorda. Po demontáži a rozhození jsem byl, ale velmi mile překvapen. Pře

Vloženo: 08.01.2017
    Uskutečněno: 08.01.2017
  • Info pro kolegu

Rozměry jsou totožné na obou stranách mrkni na foto, pokud tedy je rozdíl asi je skutečně padák hnutý. Rozteče jsou cca 2cm

Vloženo: 08.01.2017
    Uskutečněno: 08.01.2017
  • Nové obutí na sezónu 2017

Tak jsem neodolal a jelikož se mi Caponord Rally Raid na trochu více líbí na offroad gumách, dal jsem si pod stromeček dva menší dárky :-DD Sice mám obuté skoro nové Micheliny Anakee 2 najezd cca 2400km, ale tahle vol

Typ: Koupě
  • Příprava podvozku na novou sezonu 2017

Tak nový rok 2017 je zde a výzvy na cestování se plánují a hromadí. Každopádně je dostatek času na pořádý prevence a přípravy no sezonu. Já jsem se pustil do základních prevencí a to rozborka, vyčištění, výměna olejový

Uskutečněno: 07.01.2017
  • Preventivní oprava vnější stěny příruby sání

Sice mám příruby sání na moto osazené nové, ale v rámci zimní údržby a příprav na novou sezonu jsem se rozhodl preventivně opravit náhradní příruby sání které mají na vnější straně vodorovné prasklinky (nemá vliv na funk

Typ: Oprava
Předchozí