Yamaha XT 660 Z Tenere (2009)

Vlastník kubis_
Vloženo 19.11.2016
Aktualizováno 19.11.2016

Když to byla novinka a poprvé sem ji viděl na vystavě v Praze , hned sem věděl že jednou bude moje :) .

První dojmy - Motorka mi do ruky padla hnedka , je to sice poměrně vysoká motorka a není ani extra lehká ale když se člověk rozjede jako by to tak nebyla, lehce ovladatelná, živá a ..prostě super :)

Motorku bych doporučil pro - Pro každého komu se líbí a má o ní zájem. Je trochu vyšší ale existuje kit na přepákování (snížení) takže není problém i pro menší postavy :)

Doplňky na motorce - Přední padáky SW, laděné výfuky Scorpion, kryt předního světla, kryt motoru Yamaha a boční +vrchní kufr Yamaha , blastery na řidítkách Yamaha :)

No..zatím mám stroj nově takže není moc zkušeností, ale pár kilometrů už sem najel a bylo to super. Moto není stavěno na velké rychlosti , takže cestovní rychlost do max. 130km/h . Jinak svítí pěkně, i za noční projížďky sem se neztratil :) . Chybí mi tam 6tka..podle mě by tam ničemu neuškodila ba naopak. K dalším věcem se dostanu časem , pro začátek takhle. Už aby byla sezona a jelo se někam dál...co třeba Rumunsko či Ukrajina ? .)

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.07.17 v 23:40 10b.

Toman87
Toman87 napsal 14.01.17 v 20:47

pěknej stroj

greydog
greydog napsal 21.11.16 v 14:44 10b.