Suzuki GSF 650 Bandit (2005)

Vlastník drasťa1
Vloženo 16.11.2016
Aktualizováno 16.11.2016

Vysněná motorka, která mě hned při prvním svezení utvrdila v tom že jsem se zamiloval do té pravé

Suzuki GSF 1200 Bandit: Jako první motorka je pro mne zbytečně moc brutální síla, kterou bych nejspíš ani nevyužil :-D , ale kdyby mi před nosem neprodaly tu kterou jsem měl vybranou tak jí mám doma :-D

První dojmy - Motorka mi hned padla do ruky a po prvním svezení mě sní musel kamarád pomalu sundat násilím. Nádherný zvuk motoru, který je opravdu při vyšších otáčkách ohromující až z toho běhá mráz po zádech. Motorka zatím splnila všechna má očekávání. Krásná nahá bandaska zakoupena od člověka, který jí věnoval svou péči o kterou samozřejmě nebude ochuzena ani v mích rukou :-) Dostane spoustu vylepšení jako jsou nové zrcadla, kluzáky hlavy válců, blikače, kryt chladiče, pravděpodobně nechám přešít sedlo na zakázku :-), víčko brzdové kapaliny...nezapomněl jsem ani na nové čepičky ventilků s písmenem S :-D a samozřejmostí je servisní prohlídka a výměna kapalin.

Motorku bych doporučil pro - Samozřejmě pro mě :-D

Doplňky na motorce - Zatím toho moc nemá, ale to se brzy změní to byl jeden z důvodů proč jsem si jí vybral a můžu si jí vymazlit podle svého.

Dlouho jsem pokukoval po nějakém naháči až se nakonec výběr smrskl na Bandasku plnotučnou 1200 Nr.v.1998 a na 650 N rok 2005-2007 chtěl jsem prostě klasiku s karburátory a naháče. Přečetl jsem mnoho srovnávacích testů a příspěvků na fórech a můj výběr bandasky se potvrdil. Bandasku chci spíše na cestování a občas na provětrání palice
Jediné co jsem hned při první jízdě postřehl (i přečetl z článků na fórech) přední vydle je opravdu měkčí než u jiných strojů, ale dá se na to zvyknou. Na druhou stranu jsem rád že jsem si to na fóru přečetl a při manévrech jsem s tím počítal.
Více snad po sezóně 2017 až budu mít více najeto.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.07.17 v 23:43 10b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 16.11.16 v 14:00 10b.