Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník Tibor700
Vloženo 9.11.2016
Aktualizováno 9.11.2016

Všestranná a pre moje potreby ideálna

Motorka koupena od moto Sobotište

První dojmy - Po prechode z Big-a 800 veľký komfort, príjemný posed a ochrana pred vetrom.Prvé výlety okolo komína vo dvojici a zisťovanie len plusov na tomto stroji. Odkladacie priestory, kufre ktoré nezavadzajú stále zosebou.

Motorku bych doporučil pro - No tak to je dosť náročné povedať: ešte pár rokov dozadu by som nepovedal že by som takúto motorku chcel asi do nej treba dozrieť.

Doplňky na motorce - Už pri kúpe: spodný kry motora, Top case, vyhrievané rukoväte.
Hotové a namontované : rádio s MP3 a styrmi reproduktormi, väčšie plexi vstream, väčšie kufre
V blízkeh budúcnosti: gelové sedlo, deflektory na riaditká, a pár prkotín
Foto doložím neskôr

Po nehode a vyšrotovanej Aprilke (nie z mojej viny) bol Big skorej z núdze ako normálny výber motorky no na prechodné obdobie musel stačiť. Už po nehode som pozeral po niečom na čom sa bude dobre cestovať a bude to motorka na každý deň.
Takže Big stál ešte v garáži a na ceste bola Honda ktorá už od prvej cesty dávala vedieť že som si vybral dobre. Musím povedať že som milovník talianskych moto, ale rozum tentokrát zavelil bude to Dauville.
Po dvoch sezónach s touto motorkou som dospel do štádia že turistika je to čo od motorky momentélne potrebujem a to či domáca alebo dlhší výlet za hranice.
Honda spĺňa všetko je pohodlná a ochrana jazdca je nie stopercentná ale dobrá.
Batožiny sa tam zmestí dosť i keď vo dvojici už je to len tak-tak. Výkon motora na turistiku úplne postačuje poslednou dobou rád chodím skorej na výlet ako na bezhlavé jazdenie z bodu A do bodu B. Pohodlné cestovanie som si tak obľúbil že nastalo rozhodovanie či zostať verný alebo ísť do väčšieho stroja?
Rozhodnutie bolo zase rozumné veď táto motorka má čo potrebujem teda skoro.
No a túto zimu začne úprava skoro dokonalej Hondy na dokonalú a verím tomu že čo najdlhšiu spoločnú cestu.

To ako sa mi bude dariť budem postupne dopĺňať

Milda_059
Milda_059 napsal 17.05.21 v 23:26 10b.

greydog
greydog napsal 21.11.16 v 15:02 10b.

kuzmič
kuzmič napsal 16.11.16 v 23:17 10b.

Deauville je dobrá volba...

Pupi04
Pupi04 napsal 16.11.16 v 16:07 10b.

Hmm ... ať ti jezdí, hodně pohodových kilometrů

wi_tack
wi_tack napsal 09.11.16 v 20:19 10b.

Přeji mnoho hezkých km s Deauvillkou