Suzuki GSF 600 Bandit (1999)

Vlastník Archib
Vloženo 1.11.2016
Aktualizováno 21.4.2020

Naháč, klasika, žádné zbytečnosti, bytelný motor a hlavně spolehlivý stroj, prostě mě chytil za srdce.

Motorka koupena od FIRMA:Auto moto Červený - APO (České Bud - Velmi solidní jednání, na čem jsme se telefonicky domluvili, to platilo.

První dojmy - Mašina ihned padla do ruky, i po 25 letech "abstinence" se mi jelo nádherně!

Motorku bych doporučil pro - Každému, kdo chce jezdit a ne jen opravovat. :)

Doplňky na motorce - Doplňky žádné, pouze krásný originální stav.

Nezáludný stroj, do zatáček jde ochotně, v malých rychlostech má tendenci se zavírat (možná to bude chtít novou přední pneu). Přední vidle mi připadají měkčí, zadek i ve dvou je v pohodě. Celkově je odpružení komfortní. Chod motoru klidný. Bez větších nároků na akceleraci jde na pohodu točit 3 až 4 tisíce ot/min. Výraznější zátah nastupuje až od 6 tisíc a pak plynule táhne do 10 tisíc, při předjíždění je třeba na to myslet. Trochu mě překvapila převodovka svými krátkými stupni, zejména 4. až 6. jsou za sebou poskládány dost na těsno.
Pokud se týká spolujezdce, pak sedlo je prostorné a pro srovnání s CBR 900 RR je cestování výrazně pohodlnější (názor mé krásné životní spolucestovatelky).

mike_fish
mike_fish napsal 08.11.16 v 21:03 10b.

10+10!

VPS16
VPS16 napsal 08.11.16 v 17:30 10b.

Je to kočka, štastné kilometry

Kotumbeláč
Kotumbeláč napsal 06.11.16 v 20:09 10b.

Za mě dobrá volba. Ale 1250 je 1250. Časen na to přijdeš.

banda1250
banda1250 napsal 06.11.16 v 17:27 10b.

nádhernej stroj kult je kult

zzzmrzlinar
zzzmrzlinar napsal 05.11.16 v 21:00 8b.

krasnej malej kult, jestli je.v takovem stavu.jak.rikas, tak.ho jeste jednou.zdedi tvoji.vnuci (jestli teda skonci.EU.a.jejich idiotsky.normy na.vsechno)

takze, BANDITPICO!!!