BMW R 1200 GS Adventure (2016)

Vlastník Luky.
Vloženo 11.10.2016
Aktualizováno 11.10.2016

Velmi dobrý stroj určený k tomu. k čemu jej používám.

Motorka koupena od FIRMA:CarTec Ostrava (Ostrava - Moravská

První dojmy - Po přechodu ze vzducháče bmw r 1200gsa rok 2006 je to rozdíl jako blázen. Ze začátku, oproti předchozímu adv, mi přišel vodník strašně tvrdej. Po pár km už se vše srovnalo a tak nějak jsem si zvykl. Motor jede odspodu krásně až do červených otáček a to bez propadu výkonu. Brzdy brzdí velmi dobře...opět lépe jak předchozí model.

Doplňky na motorce - Plná výbava + Plexi Puig a nějaké doplňky od TT

Již jsem dvě bmw motorky měl a byl jsem s nimi spokojený. Nekazí se a plní svůj účel. Mám modelový rok 2017 a to je úplně jiná motorka, jak ty předchozí. BMW r1100gs a BMW R1200GS/A rok 2006.
Motor jede odspodu, krásně až do červených otáček a to bez propadu výkonu. Má úžasný krouťák a i ve dvou+bagáž má ten motor pořád co nabídnout.
Brzdy brzdí velmi dobře...opět lépe jak předchozí model.
O dynamic ese, snad ani psát nemusím. Díky tomu podvozku, bych již nic jiného nechtěl.
Moto má již dost elektronických vymoženin (luxusní je tempomat) a pevně věřím, že se nebude srát. Nesral se ani její předchůdce a to z toho měl každý strach a vzduchem pak létaly fámy.
Více uvidíme s najetými kilometry. Momentálně mám najeto 1700km, takže stále zajíždím.

mardock
mardock napsal 03.01.18 v 14:11 10b.

díky Raďo, hoď si tam pořádný fotky z cest

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 03.07.17 v 00:02 10b.

JouFH12
JouFH12 napsal 14.02.17 v 18:23 10b.

Moc pěkná mašina Radime dávám

spike-cz
spike-cz napsal 22.01.17 v 11:53 10b.

Díky, taky krasavice. Konkurence k První kozí je třeba
Ať jezdí a dělá jen radost

speroure
speroure napsal 29.10.16 v 20:07 10b.

To je super cesťák