Kawasaki Vulcan S (EN 650) (2015)

Vlastník StarejBruna
Vloženo 4.10.2016
Aktualizováno 8.10.2016

Moto koupeno z nemeckeho auto/moto serveru. Dovezli az domu. Castecne nepatrne poskozena. Po konzultaci s odbornikem neshledana zadna zasadni vada. Pouze zadni blatnik a svetlo. Akorat mela malo najeto, takze po me chteli DPH tady. To se poresilo, ale nev

První dojmy - Hned po rozjezdu se mi podarilo udrzet rovnováhu. V první zatáčce jsem zjistil ze se vlastne staci jen naklonit, coz naopak v aute vůbec nefunguje.

Doplňky na motorce - Stit Puig. V pondeli objednavano z Nemeckeho obchodu Motea. V patek DPD privezlo. Rychlost necekana, montaz snadna. Robustni drzaky soucasti. Naprosta spokojenost. Nad 90km/h to docela hvizda, to jeste budu muset najit a poresit. Cena cca 3250,-.

Tak najeto něco malo by bylo. Predtim jsem mel akorát fichtla, a je to par desitek let. Takze si nemyslim ze jsem ten pravy, kdo by mohl hodnotit jizdni vlastnosti. Motorka je tak seredna, az je krasna. Není to laska na prvni pohled. Co se tyka pohodli, tak paradni, siroke a hlavne nizke sedlo. Stelovaci vule pacek brzdy a spojky jsou prijemnym doplnkem. Lze i castecne v rozmezi cca 10cm posunost stupačky, nezkousel jsem to, nemyslim ze to bude nejaky velky rozdil. Ulozny protor nula. Lekarna a sada na gumy, tot vse. Pet radku by bylo, takze asi staci. Pripadne dotazy zodpovim do PM.

šlehator
šlehator napsal 01.11.16 v 08:32 10b.

Parádní mašinka,udělals dobře.Já jsem ženě posunoval stupačky co nejblíž,protože je malá.Dva šrouby a tyčka řazení,toť vše.A zkrátit páčky.Teď jezdí jak královna.
S doplňkama jako padák,kufry bok i zadek plus štít vypadá hnedle jinak.-časem doplním.
Tak aŤ dobře slouží.

Drpa
Drpa napsal 22.10.16 v 23:39 10b.

Paráda, džtak dej echo jestli si pořešil to hvízdání, takz pokukuju po tom štítu.

Patrik80
Patrik80 napsal 09.10.16 v 10:27 10b.

,10b, ať slouží

greydog
greydog napsal 05.10.16 v 18:42 10b.

StarejBruna
StarejBruna napsal 05.10.16 v 11:27