Harley Davidson FXDLS Low Rider S (2016)

Vlastník Dřík
Vloženo 27.9.2016
Aktualizováno 7.10.2018

Během 11ti let jediná motorka, co mi tak učarovala, že jsem se rozhodnul vyměnit Meanse.

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Brno (Brno-Černá P - Vše šlo neuvěřitelně lehce. Skvelej přístup Michala Strakoně (prodejní manažer)

Harley Davidson FXSB Softail Breakout: Protože jsem chtěl víc ovladatelnou motorku, než může Softail nabídnout.

První dojmy - Trošku s rozpakama jsem se rozjel, protože u H-D jsem byl zvyklej na ne zrovna fungující stroj co se týče všeho dohromady. Nicméně tento bike mě přesvědčil o tom, že konstruktéři u H-D udělali obrovskej kus práce a poskočili dopředu.

Motorku bych doporučil pro - Kdo hledá štiku s brutálním zátahem a je schopnej se vysrat na předsudky o H-D :)

Doplňky na motorce - Zatím nic. Ale budou laufy a brašny no a pak H-D je projekt na celej život když chcete...
Vyměněny představce řidítek...lepsi posez nenamáhající tolik záda. Navrženo a vyrobeno.

Na první pohled v Milwaukee v H-D muzeu, respektive v baru u něj, mě přesvědčil... :)

Zkušenosti doplním potom. Snad jen malý porovnání s Meanstreakem. Dřív Vás zastaví stupačky v zatáčkách, nicméně podvozek je skvělej. Brzdy absolutně stačí, jen oproti šestipístům Kawy jsou míň agresivní...ale to je pochopitelný. Motor je ale neskutečnej! A to jezdím do 3 tisíc v rámci zajíždění!!!

Ta motorka nemá nic, co mají její konkurenti, ale na druhou stranu má vše co potřebuju a co od motorky čekám a navíc v jiným přístupu, kterej zažijete jen na H-D nebo Victory. Je to prostě jednoduchá mašina se vším co člověk potřebuje, aby ho jízda bavila. Tempomat je tady spíš jakejsi bonus, kterej stejně skoro nevyužijete. Proč? Protože je neskutečně zábavný tahat za plyn. :) :)

Obul jsem dozadu Avon Cobra a mašina se chová daleko lip.

Rebel245
Rebel245 napsal 07.10.18 v 18:00 10b.

Na hd jsem jeste nedospel..

toša.
toša. napsal 01.04.18 v 08:40 10b.

pěkná a taká super sezonu2018

Qbi-C
Qbi-C napsal 18.09.17 v 10:33 10b.

jedinej haryk, kterej ma vsechno a nic navic. pecka stroj

matoili19
matoili19 napsal 07.07.17 v 15:31 10b.

masina mojich snov dúfam, ze mi tiež raz bude hovoriť pane
veľa šťastných km

steve2
steve2 napsal 06.12.16 v 19:47 10b.

Krásný stroj, Gratuluji k dobre volbě. Mam ji totiž také v garáži. Po zkušební jízdě mi ucarovala a neslo ji nekoupit. Přes zimu ji sem snad také hodím.