BMW F 650 CS (2004)

Vlastník Le-wi
Vloženo 24.9.2016
Aktualizováno 24.4.2022

BMW, pohon řemenem, pro mě vyhovující výška, motor i ovládání, nádrž pod sedlem - nízko těžiště, ... a moooc se mi líbí

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Vše na moto ukázali, zkušební jízda, kupní smlouva a cesta domů :-)

Honda NTV 650 Revere: všechny, které jsem viděla, nebyly v dobrém stavu

První dojmy - Jéé, ta se mi líbí. Jééé, s tou se dobře jezdí. Ani jsem nečekala, že si tak sedneme, že se s ní tak rychle sžiju. Negativa zatím žádná a snad ani nebudou ;-) I když je to jednoválec, jede parádně od nízkých otáček a vibrace jsou minimální.

Motorku bych doporučil pro - Doufám, že pro mě :-) A jinak asi pro ženy a celkově pro menší postavy. Pro vyšší postavy asi není moc vhodná. Manžel (má 182 cm) na ní jel 50 km a bolela ho kolena.

Doplňky na motorce - Originální vyhřívané rukojeti BMW, zadní kufr BMW.
V plánu jsou padáky, držáky bočních kufrů (nebo tašek), turistické plexi (nebo štítek na plexi) a něco do bazénku (ještě nejsem rozhodnutá, co přesně).

Zatím jsem na ní seděla párkrát. A jsem s ní moc spokojená. Výškově a váhově mi vyhovuje, Cítím se na ní bezpečně. Sedlo je pohodlné. Líbí se mi zvuk jednoválce.
Jezdila jsem zatím jen kolem komína, tak jsem zvědavá na delší cesty. Spotřeba by měla být do 4 litrů na 100 km, tak uvidíme
Doposud jsem jezdila na malém skútru, toto je moje první opravdová velká motorka. Věřím, že jsem vybrala (na doporučení manžela) dobře. V každém případě mě to na ní baví a těším se na společné výlety.
Myslím, že to zatím stačí a postupně budu doplňovat. Podle toho, jak budu jezdit
Tak scarver má novou majitelku. Snad s ním bude spokojená jako já. Byla to úžasná a spolehlivá motorka, naučila jsem se na ní základy jízdy na moto a budu na ní vždy ráda vzpomínat.
Nyní si užívám MG V7 Speciál 850

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 03.02.22 v 09:15 10b.

Vypadá nějak povědomě Je to zvláštní až škaredý...teda pěkný

Milan1963
Milan1963 napsal 25.09.16 v 10:24 10b.

Osvědčená motorka. Sám na jednoválci jezdím už léta a nestěžuju si - jen chce více řadit. Přeju Ti radost z motorky.

wi_tack
wi_tack napsal 24.09.16 v 23:15 10b.

Pěkná Věřím, že je to dobrá volba ,
Ať ti to jezdí, těším se na společné cestování