BMW R 1150 GS (2002)

Vlastník lada-revamp
Vloženo 31.8.2016
Aktualizováno 31.8.2016

Dobráckej hroch,ale když se naštve prohání na Dubou silnice.

Motorka koupena od motopikna-s.r.o- (Praha 6-Vokovice)

První dojmy - Dobrý,pokud člověk neokusí 1200Gs a teď 1200GS Lc.

Revamp je unikát,jezdí jich málo a úprava se povedla i když za 3400éček by to naši tuningáři uměli líp.Co se týče vlatností,je to Gs,kdo nezkusil,nepochopí a ani nevěří.
Gs obecně patří mezi univerzály.Když jsem je zažil v Alpách poprvé na Stelviu,kde jsme si udělali piknik a okolo nás proletěli Gs s takovým divným bručením a vyplácali
bez potíží roletu,tak mě to zarazilo,myslel jsem,že Varadero je nejlepší,ale člověk zraje.Ujet na Gs tisíc za den není problém, s bráchou jsme jeli z Korsiky na jeden zátah 1260km za 24h je to porce,ale nepadli jsme.Závěrem-vždycky jsem si myslel,že Němcům v testech nadržujou,časopisy koupený a tak,Varadero bylo dvakrát
moto roku v endurech a přece je ten chrastící a zvonící němec lepší.

lada-revamp
lada-revamp napsal 15.08.21 v 12:14

Pořád je to pecka,akorát jsem ho dal synovi k třicetinám.Tehhle tejden dělal po dvou letech technickou(trochu lajdák),jinak to jede jak z praku.Projeli jsme Norsko ješte s kamarádem a synek se rozhod,že pojede dál nonstop a ujel asi 1300km,chtěl mě překonat protože jsem na 1200RT ujel za 22hod 1705km,už to nikdy neudělám.Ještě k to muhle typu,jsou jen dva v republice a v německu jsem ho nenašel.

oration
oration napsal 15.08.21 v 11:10 10b.

Ten revamp je/bola pecka

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 00:28 10b.