Kawasaki Z 1000 (2006)

Vlastník speedrock
Vloženo 21.8.2016
Aktualizováno 27.11.2016

Kdo zná tak pozná Zed je prostě Zed

První dojmy - Po přechodu z Horneta600 úplně jiný zážitek a vysoce návykový zvuk otáček

Doplňky na motorce - komplet lak z origo modrého na mat černý, kryt motoru, kryt chladiče, zrcátka

Z1000 jsem prioritně ani nechtěl, měl jsem Horneta a s ním jsem byl vcelku spokojenej, ale kamarád prodával z důvodu ukončení ježdění, takže za super prachy a já musel vzít. Zed byl dovezen z US a musel se vyměnit rám, protože to nechtěli naši milí úředníci přihlásit.
Miluju akceleraci, takže výkon a pocit na motorce jsou super, sice fouká, ale já zas nejsem žádný dálniční zalehávač, na to ani moto není dělaný, protože nad 160 už to začíná pěkně foukat.
Ovladatelnost je trošku horší,ale to je na tak těžké hovado celkem normální, spolujezdce nevozím,
Servis zatím úplně bez problémů, jen měním co se má a dodržuji všechny kontroly, Zed má taky najeto jen 21tis, takže pořád jak nový.

taky jsem si přivezl z USA nové výfuky, takže až se vrátím hned je tam dám, foto sem hodím takhle vypadají

aaamoto
aaamoto napsal 29.06.17 v 19:54 10b.

Krásná Taky uvažuju o matu, ale modrým, jenom se bojím údržby.

Marťas21
Marťas21 napsal 22.08.16 v 23:43 10b.

Za mě jasných 10 bodů Velkýho Zeda už mám čtvrtou sezónu a fakt nemám důvod proč bych měnil Tak hodně šťastných kilometrů v sedle

TF88
TF88 napsal 22.08.16 v 08:49 10b.

pěnej stroj, ať slouží