Kawasaki Ninja 250R (2010)

Vlastník piker122
Vloženo 7.8.2016
Aktualizováno 7.8.2016

Malá silnička s kterou jde zažít i docela dost srandy.

První dojmy - Už první den co jsem ji viděl (u chlápka co mi ji prodával) jsem z ní nemohl spustit oči a když jsem na ní sednul a projel si jí tak jsem věděl že budeme kamarádi na dost dlouhou dobu. Moje první cesta byla od prodejce domů, asi 230 km v 5°C, v né úplně odpovídajícím oblečení a i přes to že jsem přijel domů úplně omrzlý jsem byl šťastný.

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější pro začátečníky, také pro holky. Pokud měříte do 185 cm, jinak si na ní budete připadat jako na minibiku :D

Tuto motorku jsem si nevybral jen proto že kawasaki ninja se mi líbila už když mi bylo 5 let, ale také proto že na ní byli skvělé recenze a přišla mi vhodná na naučení.Hlavně proto abych časem mohl přesedlat třeba na ZX-6R nebo ZX-10R.
Velké plusy : lehká, malá, dobře ovladatelná, spolehlivá zkrátka vhodná pro začátečníky. Motor šlape jako hodinky, nikdy nepřekvapí, táhne přesně tam kde je jezdec zvyklý a dá se na něj spolehnout. Řazení perfektní, kvalty tam padají úplně sami. Jen k brzdám bych měl menší připomínku, při prudkém brzdění z rychlosti nad 120km do nuly se ke konci brzdy zahřejí a nebrzdí tak intenzivně, s tím je potřeba počítat. Spotřebu mám mezi 4,5l - 4,8l /100km. Malá ninja se velmi dobře cítí na okrskách v zatáčkách a kupodivu i ve městě (posed na motorce je poměrně vzpřímený tak se krásně ovládá), horší je to na dálnicích a delších cestách, to člověk pocítí že to pro motorku ani jezdce není zrovna ideální.

Lys
Lys napsal 11.08.16 v 12:52 10b.

Moc pěkná žába dokonce i s laďákem. Tak ať to jezdí a jde ti to s plynem v zatáčkách. Jo a doručuju jednodílnou kůži, bude se ti později hodit.

Jarda89
Jarda89 napsal 11.08.16 v 11:57 10b.

Pěkná malorážka! Tak ať dělá jen radost a proveze tě hezky tím nejlepším obdobím - motozačátky