Yamaha TW 125 (1989)

Vlastník KlaraCroft
Vloženo 5.7.2016
Aktualizováno 5.7.2016

mám jí zatim chvilku, v lehkým terénu je skvělá, na silnici si připadám jak s traktorem,ale pohodlným..

Yamaha TDR 125: důvod neuveden

První dojmy - na starej jednoválec docela pohodlnost v terénu v klídku stroj zvláštní motorka,dá se z ní toho tolik postavit,je tak divná,až je krásná

Motorku bych doporučil pro - pro terénní pohodáře a rekreanty :-D

Vybrala jsem,protože mi přijde zvláštní,tak divná až je krásná
najeto mám tak 300 km, zatim docela spokojenost,jen by mohla být živější
spotřebu jsem čekala nižší, co se týče brzd no vzadu buben tž nejásám, v terénu se chová obstojně, na delší cesty je celkem pohodlná,ale cesta potrvá,pže na silnici mi občas přijde jak kdybych seděla v pohodlném traktůrku, jízda po lese, pískovnách,polích je celkem lahoda, díky tlustému zadnímu kolu je to frajerka jak v blátě tak v písku. Pokud s ní jedu na houby bo na nějaký pěkný lom či pískovnu na koupačku či na ryby a kratší cesty do práce či do školy je to ideální společník. Ale na dálnici nebo dokonce okruh by mně s ní jet ani ve snu nenapadlo, to samé u velkých vzdáleností :)Zkrátka doma je tahle pohodářka především v lehkém terénu.

cio1
cio1 napsal 11.07.19 v 23:25

parádní stroj...

NXram
NXram napsal 12.07.16 v 16:52 10b.

Pecková motorka, pořád po ní pokukuju a kdyby se nějaká objevila za rozumný peníz, tak ji koupím. Sice ji opravdu nepotřebuju, ale jako vždy chci Dělali se i verze s obsahem 200, ale dát tam třeba 450, to by bylo něco

p.epanica
p.epanica napsal 06.07.16 v 12:13 10b.

Rubi
Rubi napsal 05.07.16 v 19:42 10b.