Honda XL 700V Transalp (2011)

Vlastník JardaSkalice
Vloženo 21.6.2016
Aktualizováno 11.7.2018

Motorka je univerzální lehce ovladatelná, bezproblémová. Nejsem mechanik, potřebuju se na ni spolehnout a ne se v ní hrabat.

BMW F 650 GS: Jednobuch

První dojmy - Motorka mi padla skvěle do ruky, není to žádný závodník, ale o to mi nejde. Nemám problém i v horším terénu, ale neplést si s kroskou. Překvapilo mě, že nemá moc ráda otáčky vespodu, chce to přiměřeně držet točky.

Motorku bych doporučil pro - Od puberťáka po pětasedmdesátníka.

Doplňky na motorce - trubkový padáky, 12V, Přídavné plexi, tank vak, givi bednu za spolujezdce, boční nosiče mi předchozí majitel rozmluvil, s tím prý jezdí zmrzlináři.

Vybral jsem si jí pro údajně bezproblémový „věčný" motor a dobrou ovladatelnost a jizdní vlastnosti. To se mi také potvrzuje. Komplikovanější je odstrojit z plastů, ale to než člověk dostane trochu grif. Překvapila mě trošku mrtvá zadní brzda. Aby člověk zaflokoval musí na tom stát skoro plnou vahou a to se stejně díky ABS nedaří.. Asi to dám do hondy poštelovat. Nemám na ni originál plexi a při manipulaci mi do něj naráží řidítka, taky nic moc, ale při jízdě neva. Nedej bože abych to někde opřel, to by snad ulítlo. Motorka je celekm obratná i když má 220Kg, do města to jde ale není to skůtr. Silnice v pohodě, české silnice v pohodě a terén si užívám když to hrabe.. Cestování na delší trasy teprve otestuji, ale je to pohodlný stroj.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 15:07 10b.

Hajusa
Hajusa napsal 28.06.16 v 08:00 10b.

Krásná, ať slouží. Se svou jsem najel dost kilometrů i delší trasy a spokojenej jak želva. Tak přeji hodně kilometru bez nehod a šťastných návratů

wsbk
wsbk napsal 21.06.16 v 22:10 10b.

JardaSkalice
JardaSkalice napsal 21.06.16 v 14:42

Díky kuci, ta barva byla víceméně náhoda. Byl jsem rád, že jsem sehnal, je po nich vítr, 15000 na tacháku a opravdu dobrý stav bylo to rozhodující.

greydog
greydog napsal 21.06.16 v 13:51 9b.

pěkná!