Yamaha XV 535 Virago (1996)

Vlastník Kennedy.J.F.
Vloženo 19.6.2016
Aktualizováno 12.10.2023

zpátky v jedné stopě, mám dospělou motorku :D někdy mám pocit, že motorku si nevybíráte ona si vybere vás, jako tahle mě :)

První dojmy - ihned po nasednutí to bylo jasné, že mi sedí jak zadek na hrnec, lehce ovladatelná motorka, pro malé lidi jako sem já :D (měřím 172cm), jo a taky je jednoduše jiná než ostatní virága, proto padla volba na ni.

jak sem říkal, vybrala si mě, no zatím spolu začínáme, takže moc postřehů ještě není, jedno ale vím, jede se uplně pohodlně, prostě na takové to vy ste se zase kochal pane doktore :D ale umí vzít i za plyn, ale moje jízda spočívá v 50/90km za hod., v zimě ještě přijde na řadu válec před RZ, a poladit výkuky, tím úpravy skončí, no a ještě pak zbývá odzkoušet sedlo spolujezdce, nevypadá na to, že by bylo extra nepohodlné.

doplnění:
takže abych to shrnul, jede jak raketa když chce :D spolujezdcovo sedlo osedlává manželka, podle jejích slov do 150km dobrý, pak už utrpení, a s válcem přišla rovnou i opěrka, výfuk zůstává origo, v plánu zatím snížení stupaček a "poladění výkonu" doktor říkal, že přivod vzduchu je zredukován/přiškrcen, tak že by se s tím dalo operovat :D

Čadil
Čadil napsal 03.03.19 v 08:12 10b.

hezká mašina

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 22.06.16 v 10:53 10b.

Parádní kousek gratulejšn.

žižala.
žižala. napsal 20.06.16 v 15:07 10b.

Supr stroj.