Triumph Speed Triple (2013)

Vlastník HromTom
Vloženo 20.5.2016
Aktualizováno 26.7.2016

Triumph Speed Triple 1050, lak na zakázku, laďáky MIVV, racingová mapa, plexi...

První dojmy - Hned v první okamžik mi padla do oka, nemluvě o pocitu při jízdě. Jelikož je poladěná na brzdě, tak jede neuvěřitelně odspodu až do omezovače. Každá jízda znamená rohlík od ucha k uchu.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je dle mého názoru vhodná pro lidi, které nebaví motat motorky do nesmyslu, ale přitom si chtějí vychutnávat neuvadající zátah téměř od volnoběhu až do omezovače.

Doplňky na motorce - Výfuky MIVV, plexi Puig, motobrašny Givi.

Spotřeba se u motorek řešit nemá a stím souhlasím, ale dojezd na nádrž je pro mě dosti důležitý faktor. Takže při opravdu klidné jízdě se hladový oko rozsvítí cca po 250km a v nádrži jsou poslední cca 4-5l.
V nižších rychlostech se nechá do náklonů krapet přemlouvat, ale když člověk trošku začne tahat, tak je to jiný kafe.
Díky úpravám a odladění na brzdě je výkonová křivka bez jediného propadu a bylo třeba si dávat pozor na neopatrné přidání plynu na výjezdech ze zatáček (není problém plynem utrhnout zadek uz od 2500 ot/min.).
Podvozek je malinko tužší, ale vzhledem k zaměření stroje je ideální.
Pokud má člověk v oblibě zatáčky je to ten pravý parťák. Letos se chystáme na dovolenou v Alpách, tak jsem zvědav, jak na tom bude po cestovní stránce.

26.7.2016
Tak dovolená úspěšně za námi. A musím říct, že jsem byl moc mile překvapen.
Co se pohodlí při cestě týče, tak vzhledem k zaměření motocyklu super. Dojezd na nádrž kolem 230 km do rezervy byl taktéž úctyhodný na naloženou motorku a samozdřejmě občasné výlevy svižnější jízdy v alpských zatačkách.
Nic se nepokazilo vše šlapalo, jako po másle. Co dodat? Prostě motorka pro potěšení.

ZlomenyUcho
ZlomenyUcho napsal 11.01.17 v 20:19 10b.

Ja moc ty naháče nemusím, ale tvuj se mi libi, barvy nadherny, plexi good, ta posledni fotka v albu pekna

vydra80
vydra80 napsal 23.08.16 v 23:41 9b.

Podle mého jeden z nejlepších naháčů. Prostě nádhera

HromTom
HromTom napsal 01.08.16 v 06:26

Diky moc. Plexi je Pluig takze se da bezne dokoupit.

LukšaRR
LukšaRR napsal 31.07.16 v 21:42 10b.

Pecka, ten lak, na jistych 10 , a Alpy parada na tomhle stroji , plexi je zakazkova vec nebo origo ? diky, a at se dari !

janekbiker
janekbiker napsal 26.07.16 v 17:33 10b.

Luxusní stroj!