Kawasaki ER 6N (2005)

Vlastník Paty33
Vloženo 16.5.2016
Aktualizováno 16.5.2016

Lehká, obratná a zábavná Buď se líbí nebo ne

Suzuki SFV 650 Gladius: vyšší pořizovací cena
Suzuki GSF 600 Bandit: byla na mě moc mohutná

První dojmy - Až překvapivě mi padla rychle do "ruky". Jako bych na ní jezdil už několik let předtím. Líbí se mi krásný nástup už od spodních otáček.

Motorku bych doporučil pro - začátečníkům, nebo lidem co se chtějí po delší době rozjezdit, tak jako já

Doplňky na motorce - zadní blinkry Barracuda

Tak jsem se po 7 letech opět vrátil na dvě kola i se souhlasem manželky . Vhodnou motorku jsem intenzivně vybíral skoro půl roku. Moje zkušenosti byli předtím s její mladší sestrou ER5. Od začátku jsem se poohlížel po dvouválu, protože nejsem cestovatelský typ a budu jezdit spíše kolem komína "vyčistit si hlavu".
Před koupí jsem narážel na 2 zásadní problémy: jednak těchto motorek moc není a za další jejich stav.
Naštěstí se mi jednu pochmurnou neděli podařilo narazit podle fotek na velmi zachovalý kousek a ještě pár kilometrů od mého domova. Nebylo co řešit a zajel jsem se na ní hned v týdnu podívat. Opravdu její majitel v ničem nelhal, motorka byla v top stavu, opečovávaná a okamžitě jsme se domluvili na ceně a prodeji.
Takže si motorku vezu domů. Říkal jsem si jak proběhne první seznamovačka, ale kupodivu až překvapivě snadno. Motorka je neskutečně dobře ovladatelná a krásně jde do zatáček. Když chci tak si zatáhnu za plyn nebo se jen tak kochám krajinou
Nyní proběhne základní servis a lehce si ji budu upravovat k obrazu svému.
Postupně přidám další zkušenosti a fotky...

dopaa
dopaa napsal 25.05.16 v 22:12 10b.

Ano můžu potvrdit je to skvělá motka měl jsem ji dva roky teď ji prodal kvůli bolesti zad a koupil Hondu CBF 1000 kdyby to šlo finančně utáhnout nechal bych si ji na krátké projížďky,je to divokej rarach co se sám vodí a hodně toho vydrží gratuluju k výběru a přeju hodně adrenalinových skvělých zážitků

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 16.05.16 v 23:13 10b.

Nikdy jsem na ní nejel, ale majitelé co znám si ji hodně pochvalují. Moc pěkná leštěnka. Tak ať pořádně lítá