Honda CBF 1000 (2006)

Nalezeno 11 záznamů

bak.hacker
bak.hacker napsal 04.03.08 v 14:10

napsal 26.08.07 v 20:26

Jedeme f pátek do Lužan jestli chceš s náma napiš antu@antu.cz nebo zavolej 608021039.<br />
Výjíždíme z Prahy.<br />
Libuna Welká

napsal 01.07.07 v 16:01

Ahoj fšichni,<br />
jak jsem slíbil minulý rok tak píšu že bysme se eventuelně mohli potkat ve větší míře kdo bude moct. Navrhněte kdy a kde pokusím se to zorganizovat a pošlete mi prosím majlíka jastli chcete.<br />
Já jedu s Magna klubem ČR 13.7. na Prasek a pak na krásný sraz na Slovensko na Tanec slnka 27.7.<br />
Tak pište a majlujte jedeme z Prahy informace o odjezdu odkud a v kolik hodin Vá mrád napíšu.<br />
Libuna Welká <br />
CBFkám zdar a nazdar<br />
P.S. když nás pojede víc stejných motorek tak je to krása NO-NE ??????!!!!!!!

napsal 25.12.06 v 10:54

Přeji krásné vánoce a klidný nový rok 2006 a mooooooooooooooooooooře kilometrů na našich strojích a doufám že se konečně na jaře CBFáci sejdeme.<br />
Libuna Welká

momik
momik napsal 30.10.06 v 13:49

Tak pratele musim Vam oznamit, ze CBF je na srot, 70-ti lety deda byl proti tomu, abych v klidku dojezdil sezonu a vyjel mi pred masinu z vedlejsi. Bajk je na kasi a ja s pocitem, ze jsem potkal bandu romu s klackama v prujezdu ( Doufam jen, ze nebude delat problemy pojistovna toho dedy a na jare vyrazim s novou. Skoda ji, byla fajn a v pohode. Preji vsem hodne stastnych kilometru a 100% navratnost z cest. Jezdete v klidu a s rozmyslem, vim o cem mluvim, protoze kdybych jel pilu tak uz jsem tady taky nemusel byt.<br />
Zdar vsem

jawaman
jawaman napsal 01.09.06 v 17:33

tak to se musime zakonite potkat, Jawa 650 z novejch okalu zdravi

momik
momik napsal 01.09.06 v 07:32

zdravim vsechny majitele tohohle super bajku !<br />
<br />
to: ZIPP, kufr je od GIVI 46l, velikost se zda byt vetsi na fotkach, ktere jsou brany ze zadu, je fajn a i muj batuzek si pochvaluje, hlavne tu operku.<br />
to:Jawaman, Pražská ulice, směr poliklinika

SLAY
SLAY napsal 31.08.06 v 07:00

Hm hm pěkná krásnej novej bajk ,jen ten kufr mi přijde nějakej mooc velikej možná se to zdá jen na fotce

jawaman
jawaman napsal 30.08.06 v 19:04

jawa 650 z biliny zdravi hondu, odkud presne jsi?

napsal 30.08.06 v 18:32

Čus člověče..tak tě vítám mezi majiteli tohoto bezvadného motocyklu.Mám na tebe dotaz: co tam máš za kufr??? Jinak ti přeju mnoho najetých km bez nehod- bez poruch ti psát ani nebudu, protože tato motorka je bezporuchová

šimic
šimic napsal 30.08.06 v 13:48