Aprilia SL 750 Shiver (2015)

Vlastník Michal_KA
Vloženo 11.5.2016
Aktualizováno 26.3.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 20 záznamů

1york
1york napsal 20.08.18 v 20:14 10b.

Pekná motka , nech slúži , tak isto pozerám po jej silnejšej sestre s900

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 19:47 10b.

mMan
mMan napsal 12.05.17 v 19:13 10b.

Vyborna recenzia. Jedna z tych, ktora mi pomohla rozhodnut sa a nejaky ten den je uz aj u mna doma odparkovany Shiver.

findejs1310
findejs1310 napsal 02.12.16 v 18:00

Parádní kousek

libac22
libac22 napsal 23.09.16 v 11:40 10b.

Super výběr

Kaštanisko
Kaštanisko napsal 09.06.16 v 20:22 10b.

Na hovno snad na cestě nenatrefíš ... Ať slouží

Superbiker2
Superbiker2 napsal 15.05.16 v 11:13 10b.

SHIVER GT. Po letech bez motocyklu jsem se poohlizel po nejake ne moc drahe variante dvouvalcoveho motoprostredku-)))) protoze uz mi dlouha leta ctyrvalce nic nerikaji a po vlastnictvi asi deseti dvouvalcovych motocyklu jsem patral patral a nasel ne moc drahe reseni sveho problemu. Je pravda ze jsem za poslednich deset let nejezdil na nicem pod litr, ale jak rika klasik: neni peniz, neni laska -)))) a co byste chteli asi za 120 tacku ze? raketoplan? takze nasledoval prodej skutra, nejakej doplatek a koupe Italky-))) muzu ric ze po 2 tisicich km od listopadu lonskyho roku mam nasledujici poznatky. 95 italskych koni neni zadnej extra zazrak ale pro starsiho cloveka nebo pro nekoho kdo ma vsech pet pohromade to uplne staci -)))) zvuk super i v zakladu, uz jsem vyrostl z ladaku kdy Vas po celym dni duneni boli hlava jak strep - )))) nehlede na svycarsky a rakousky policajty s merenim hluku -))) ja si bohuzel uz musim vybirat motorky ne podle toho co se mi libi, ale podle toho na co se s 190 cm vejdu a na cem me nebolej nohy-))))) nebojte, taky tam dospejete -))) na Aprilce pohoda -))) dal jsem vyssi plexi od Puigu, nadstavec od GIVI, nadstavil riditka a sedim jak pantata-)) cestovne sportovni posaz, celkem jakz takz nefouka a trada-)) doma mi zbyly vyhrivany hefty z posledniho Ktm Adventure, tak jsem to tam supnul no a parada -)))) Ted negativum. Bohuzel musim souhlasit s vetsinou nazoru na netu ze predni vidlice je absolutne, totalne, no jak to rict nejak kulantne...v prdeli -))))))) tohle se chlapcum opravdu nepovedlo. Potkal jsem dva rizky s tou stejnou motorkou a nadavali uplne stejne. Navic jeste nejakej sikula prede mnou mel spustenou vidli na doraz takze to navic nezatacelo vubec-)) postelovanim na ctvrty krouzek uz to zataci, ale napsal to tady sokol spravne...kdyz jste na kvalitni ceste...je pravda ze jednu kvalitni jsem od lonska potkal-)) u nas pred barakem udelali novej asfalt -)) asi pet set metru-)) tak jezdim tam a zpet -)))) jinak plavacek-)))) no dlouha tahla s nejakou vlnou pokud nejste pripraveni Vam nadela hooodne starosti -)))) takze predni vidle palec hooodne dolu jinak motorka jako komplet za ty prachy cajk -)))) hodne stastnych kilometru vsem bez nehod !!! Ričrd

krizik1
krizik1 napsal 14.05.16 v 17:57 10b.

Prostě Italka

Jack
Jack napsal 14.05.16 v 13:45 10b.

Krasna italka.Hlavne at slouzi a dela radost.Prodejci jsou fakt na urovni .Peknou sezonu!

Michal_KA napsal 13.05.16 v 22:09

No ja som za ABS vdacny (o: naozaj. Necitim sa na to, aby som to vypinal a viem, ze uz mi v par situaciach pomohol a nechcem padnut na drzku (o:
Dufam ze mne nic nezacne tiez ani z motoru a ani z inych komponentov motorky alebo z tela ((((o:
Je mozne, ze nase rozdielne skusenosti ohladu motoru su v tom, ze do roku 2011 tam bol motor Rotax a od 2011 si Aprilia vyvnula vlastny motor.

Michal_KA napsal 13.05.16 v 22:09

TriumphR
TriumphR napsal 13.05.16 v 21:54

2010 som mal ... teraz mam Triumph
Ja som si zvykol vypinat ABS na streete presne koli tomu ze na Aprilii som brzdil LTT :)
skus vybrat poistku alebo odpojit cidlo a naucit sa brzdit bez ABS ... na suchu ti ABS netreba. Inac bez ABS Shiver brzdi velmi dobre. Mne po 25tkm zacalo slziet medzi kartrami zospodu.

Michal_KA napsal 13.05.16 v 21:45

TriumphR, dik za poznatky. S motorom mam inu skusenot = motor trochu cuka tak do 3000, potom uz nie, a krasne taha az skoro do 9000. S elektrikou a tesnostou oleja ziaden problem. Bohuzial, na svojom profile nemas ziadnu motorku, takze neviem aky mas rocnik. A brzdy su super. S podvozkom a rezervou suhlasim (o: este ze mam tak 30 - 40 km ked zacne zmurkat rezerva.

Michal_KA napsal 13.05.16 v 21:44

Michal_KA napsal 13.05.16 v 21:44

TriumphR
TriumphR napsal 13.05.16 v 21:33 8b.

Pekna moto ...fakt dizajn taliana je jedinecny ...
Prispejem aj ja trochou:

4000km odjazdenych a ...

+ Zvuk motora je genialny - ladak nieje naozaj treba
+ Dizajn ktory strhava pozornost okolia
+ Kvalitne spracovanie plastov a licovanie
+ Prevodovka pracuje veeeelmi presne
+ Tah motora ale skoda ze iba v kratkom spektre holt dvojvalec
+ Posed

- holt je to dvojvalec najprv cukanie a potom uz po 7000tis ot zacina dochadzat dych
- sportovou jazdou uz po 170 km zmurka rezerva
- predna vidla je na tej motorke uplne najhorsia vec - uplny zaklad
- podvozok je stvoreny iba na dokonaly asfalt
- odozva od predneho kolesa je priemerna
- netesnosti medzi kartrami - unik oleja
- brzdy zacinaju brzdit az po vyradeni abs :)
- elektrika a zas ta elektrika

Michal_KA napsal 13.05.16 v 15:33

Chlapi, dakujem za kommenty (o: a body (o:

Figi25
Figi25 napsal 11.05.16 v 18:25 10b.

Super napsaná recenze A skvěla motorka

Stryko
Stryko napsal 11.05.16 v 15:40 10b.

Je to opravdu krasavec !!! At dobře slouží a pořád tě baví 10 bodů a hlavně ve zdraví

nikod
nikod napsal 11.05.16 v 13:28 10b.

Když jsem začínal, taky jsem ji měl na 10tis km.