Suzuki SV 650 (2003)

Vlastník chrochtato
Vloženo 1.5.2016
Aktualizováno 18.7.2018

Naháč, dvouválec 650ccm, netřeba představovat...

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč)

Honda CB 600F Hornet: dal jsem přednost dvouválci

První dojmy - Slušný zátah ve středních otáčkách, ve vyšších rychlostech na ní dost fouká. Se svojí malou postavou (172cm) nedám na zem celou plochu chodidla, takže manévrovnání jako třeba couvání v kopci dá trochu zabrat.

Motorku bych doporučil pro - jezdce a jezdkyně přecházející z menších kubatur

Doplňky na motorce - pacací protektory, plexi

Je to moje první mašina a mám jí krátce, takže zatím stručně. Výkon je relativně dobře zvládnutelný, ale je to už velká motorka. Má super zvuk a dobře vypadá (oboje je subjektivní).

Hodí se na okresky, do města i na dojíždění do práce. Ideální stroj pro začátečníky s velkými motorkami a pro fanoušky naháčů.

Nehodí se na dlouhé dálniční přesuny ani jako první stroj pro úplné začátečníky drobné postavy (základní návyky se budou lépe získávat na něčem lehčím).

SVčko splňuje požadavky se kterými jsem ho kupoval, ale aktuálně mě na něm nejvíce baví okresky a chtěl bych zkusit i lehčí terén, takže pokujuji po něčem menším a lehčím, i za cenu obětování nějakého výkonu.

Na SVčku jsem odjezdil celou sezonu 2016 a nakonec jsem mu celkem přivykl. Přes počáteční strach si na něj zvykla i přítelkyně. Týden před plánovaným zazimováním mi ho bohužel ukradli, takže na příští sezonu kupuju nějakou malou čínu.

filda60
filda60 napsal 01.05.16 v 19:00 10b.

pěkná mašinka

findejs1310