Triumph Speed Triple (2011)

Vlastník H600f
Vloženo 10.4.2016
Aktualizováno 10.4.2016

Je to úplně něco jiného než čtyřhrnek.Ten kdo nezkusil,nepochopí.

Honda CB 1000R: Chtěl jsem zkusit něco jiného než čtyřválec řaďák.Jezdil jsem už na všem ale na třívalci ještě ne.Vyděl jsem video z Pepou Sršněm na speedu a to rozhodlo

První dojmy - Motorka mi padla hned do ruky.Ovladatelnost jak na šestce.To co se říká o tříválci že má výhodu dvouválce u spodu a vyhodu čtyřválce u vrchu můžu jen potvrdit.Tato mašina mi dlouho vydrží,mám ji už rok a půl a furt mně nepřestává bavit.

Motorku bych doporučil pro - Tato motorka má výhodu že nemá ten kopanec okolo šesti tisíc jak řaďáky.Tákže jede plynule od spodu až do vrchu.Dá se říct, že ten kdo má zkušenost ze 125 a řídí hlavou a ne p... tak to v poho zvládne.

Když to vemu postupně tak-jízda super hodně hravá a obratná mašina.Motor o tom nemá cenu snad ani mluvit.Furt to jde za plynem.Brzdy brembo to snad nepotřebuje ani nic říkat.Na tento stroj plně dostačující.Podvozek nemá chybu,v Triumphu si daly záležet.Spotřeba,na to že jeto litr tak papá jak šestka.Dá se jezdit kolem pěti litrů ale i kolem osmičky ale to už je na krev.Jediný co mně na ni štve,že když je mokro tak jsu mokrej až na zadku.Jednou za čas to oželím,protože bez toho origo úchytu spz to vypadá líp.Předchozí majitel tam dal akrapa,taky slušná muzika.A to je asi tak všechno co jsem chtěl napsat.

Bauiii
Bauiii napsal 17.11.16 v 10:21

Cauec, vzhledem tomu ze te znam jak jezdis, me prekvapil a pobavil tvuj komentar.. ze jezdis za 8L a ze jedes na krev ja te nikdy nevidel na kolinku a nemluve o tahani certa za ocas . poserprouzky to vzdy vykecaji

Racing.angel
Racing.angel napsal 13.05.16 v 08:53 10b.

Moc pekna

nondrak8
nondrak8 napsal 03.05.16 v 00:49 10b.

Rozhodl jsi se správně Ten airbrush na nádrži je super 10b

findejs1310
findejs1310 napsal 10.04.16 v 16:42

Jednou taky zkusim tri hrnce

boutom
boutom napsal 10.04.16 v 14:56 10b.