Kawasaki KX 250 (1987)

Vlastník simiczek
Vloženo 7.4.2016
Aktualizováno 6.3.2020

Kawasaki KXT 250 Tecate vyráběná stejné roky jako Yamaha TRI-Z a Honda ATC 250R.

Yamaha TRI-Z: honda ATC 250R

První dojmy - Trike je po renovaci a motor po go tak se zatím zajíždí :)

TRIKE JE HODNĚ NADČASOVÝ STROJ A DNES UŽ V PODSTATĚ VETERÁN.NA TO ŽE JE TO 30LET STARÁ BABIČKA ŘEKL MÁLOKDO.NA DRUHÝ STROJ NA RENOVACI SE CHYSTÁM.JEDE TO POŘÁD PO DVOU KOLECH.DRIFT NA POČKÁNÍ A VÝJEZD ZE ZATÁČKY NĚCO JINÉHO NEŽ QUAD.

Lukyč
Lukyč napsal 07.11.20 v 15:39 10b.

Dobrý den,chtel bych se pustit do renovace kxt 250,rad bych se s vsmi poradil ohledne dilu,nez sd do toho pustím.

Dimitris

EMAIL: sakeldim@hotmail.com
Cellphone : 00306936728807

simiczek
simiczek napsal 07.04.16 v 21:29

Tri-Z 250 a další podobné vzteklé a vratké bestie(kawasaki kxt250 tecate,honda atc 250r) byly vrcholem sportovních tříkolek, ale přišly v době, kdy už tříkolkám zvonil umíráček. Vrozená vratkost způsobovala, že tříkolky byly vyloženě nebezpečné, takže Američané se na nich hromadně přizabíjeli … a bohužel taky zabíjeli. Následovaly hromadné žaloby na továrny, a protože těch žalob bylo opravdu hodně, výrobci se rozhodli s tříkolovým byznysem praštit úplně a naplno se věnovat pouze čtyřkolkám, které Suzuki mezitím vymyslela

fery251
fery251 napsal 07.04.16 v 18:27 10b.

Hustý... kdysi jako malý kluk jsem viděl film o klučinovi, co jezdil na takový tříkole. To byl takový klučičí sen... Strašně jsem mu záviděl...

elvis78
elvis78 napsal 07.04.16 v 13:25 10b.

chtělo by to víc popsat, jak je to myšleno s pomlácenou amerikou, jako že se stavěla nazadní lidi si namleli? Nebo praskal krk řízení?. Je to zajímavý stroj