Yuki SM 200 (2006)

Vlastník mmmaaaxxxiiimmm
Vloženo 16.3.2016
Aktualizováno 16.3.2016

Lehká, obratná, levná, malý výkon motoru.

Motorka koupena od Marus22

Yuki Cross 200: důvod neuveden

První dojmy - Levný Číňan, ale na vyblbnutí za pár kaček stačí. Silné vibrace, křehké plasty.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil začátečníkům, nebo jako druhé moto na popojíždění, zvládne i lehčí terén.

Doplňky na motorce - Kufr na přilbu. kvalitní plasty, enduro maska KTM.

Ke své tehdejší YAMAZE FZ 750R jsem chtěl něco obratného na lítání kolem komína. Jelikož jsem kdysi jezdil motokros tak jsem uvažoval o nějaké levné krosce. Poté jsem dospěl k názoru, že raději koupím levného Číňana na papírech. Po hledání endur jsem narazil na motarda, kterého jsem ještě neměl a tak jsem to zkusil. Koupil jsem ho v zimě 2010 za dobré peníze, ale ve stavu, kdy to chtělo na něm zapracovat. Dodělal jsem elektriku, zprovoznil světla a blinkry a křehké plasty z PET flašek vyměnil za kvalitní endurácké. Svezeníbylo zábavné, motorka je lehká a obratná a kotouče na obou kolech slušně brzdí. Nevýhodou jsou vibrace a malá max. rychlost a nedostatek výkonu. Na delší trasy tvrdé sedlo a brní ruce. Nacestoval jsem se, ale na ní a to i ve dvou celkem hodně. Prodána v r. 2014. Vzpomínám na ní rád. Moto bych doporučil začátečníkům, nebo jako druhé moto na popojíždění, zvládne i lehčí terén.