Harley Davidson FXSTC Softail Custom custom (2008)

Vlastník Carrrlos
Vloženo 1.3.2016
Aktualizováno 1.3.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 1 záznamů

děs
děs napsal 09.09.18 v 04:51 10b.

Ahoj,tak já mám na svém Softailu najeto téměř 58000km,a to prakticky od novoti a jsem velmi spokojenJízdní vlastnosti jsou výborné,motocykl je velmi dobře ovladatelný.Výborně se vodí do zatáček.Byl jsem s ním na srazu HD No1 Slovakia a předseda tohoto klubu mně otevřeně řekl,že měl spoustu modelů Harleyů,ale ten,že je nejlepší z nich,na kterých jezdil.A to měl Elektra Glide,Road Kinga,Heritage Softail apod.
Navíc spotřeba při klidné jízdě tzv.kochačkou je neuvěřitelných 4,5L.Holt vstřikování paliva je k nezaplacení Co se týká poruch,tak jsem neměl ani jednu,která by se týkala nějaké vady z výroby.Jenom nějaká ta upadlá krytka šroubů,které jsem tam nalepil.
Servis je docela jednoduchý.Nejdříve jsem jezdil k dealerovi,ale když mě kamarád ukázal co vše se servisuje a jak,tak jsem jej zvládl svépomocí v garáži.A jezdím si stále,jako král.
Jediné,co se tomuto Softailu dá vytknou,jsou slabší brzdy,ale při pořádném zatažení fungují skvěle.Ale myslím,že tomu je tak i u jiných modelů Harleye.
Nechal jsem si ušít brašny + mám zadní brašnu na nosiči a vše potřebné na delší cestování se mně do nich vejde.Navíc tato motorka Tě ani při sebedelší etapě neunaví,můžeš na ni cestovat klidně celý den.
Pro mně je Softail Custom doživotní volbou,žádný jiný motocykl bych už nechtěl