Yamaha XT 660 Z Tenere (2012)

Vlastník dakpower
Vloženo 1.3.2016
Aktualizováno 15.2.2019

xt 660z holka pro vsechno . nenaročna kočena.

Yamaha WR 450F: casom bude aj wr , pretože xt mi sepka že chce sestričku:D

První dojmy - do ruky padla aj do oka ale chce to čas , uvidime čo sa v nej skryva

Motorku bych doporučil pro - no doporučil by som ho asi vsetkym čo chcu jazdit aj po ceste aj po terene , a hlavne nam čo sme dlhy ako tyžden pred vyplatou nech nemusime tahat nohy po zemi , a taktiež čo chcu trvacnu a nenaročnu motorku

Doplňky na motorce - na motorke su rozne doplnky ako: chraniče pačok yamaha , vyvysenie riadenia , mriezka svetlometu , hlavny stojan , padaky sw mototech , ocelovy kryt motora , zvysene plexi , bocne kufre touratech , top case yamaha , off road blatnik ,penovy chranič hrazdy , + dokupim laufy asi leo vince alebo exan tie su cenovo priatelne .A este som dal kratsie kosti motorka isla par cm hore

Takže xt 660z tenere som vybral preto lebo potrebujem motorku na vsetko , na vyleti do prirody , na rybačku , alebo len sa tak previest po cestach a necestach ale hlavne ta jazda v lahkom terene a vyletiky do prirody .No doležita bola aj vyška svetla na kolko meriam 195 cm a važim 110 kg potrebujem vacsiu motorku a hlavne vysoku aby som nohy netahal po zemi. / no vyšku svojej tenerky chcem este upravit aspon par cm musi ist hore . Najazdene na nej nemam vela nakolko som ju kupil teraz v zime ale nejakych 200 km som urobil niečo po ceste a niečo v terene , zatial pomensie este stale som si nezvykol na motocykel s takou vahou občas sa citim neisto , hlavne v terene.Ale za to možu pneu ktore su už pred smrtou určite ju prezujem a bude to o mnoho lepsie . Od motorky čakam nenaročnu udržbu , spolahlivost motoru , a nech vydrži čo najviac km. Viac napisat nemožem nemožem ju ani chvalit ani hanit pretože este som najazdil priliš malo aby som ju sudil ale myslim že budem spokojny nič lepsie som si vybrat nemohol a cestaka som nechcel , taha ma to na lesne cesty , a do prirody takže snad som našiel čo som hladal ked sa snou zoznamim určite dopišem svoje nove poznatky :)

S odstupom casu nozem zhodnotit slabsi vykon ale co je najhorsie ale fakt ze najhorsie je podvozok 0b keby ma nizsiu vahu a poriadny podvozok mozem prehlasit ze nadcasova motorka

paratrooper
paratrooper napsal 01.03.16 v 15:10 10b.

Pěkná koza Za deset