Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník Oňas-WR
Vloženo 28.2.2016
Aktualizováno 12.2.2023

Super stroj na naše cesty a jejich technický stav je to úplně ideální.

Motorka koupena od FIRMA:Pavel Vojtek - MotoGO (Benešov)

První dojmy - První dojmy - byl jsem nadšen už jen proto že jsem měl předtím 125 ccm (11Kw) takže ten skok ve výkonu na 35 KW byl znatelný. Pohodlí a celkový dojem z toho jak moto jede i svižnější jízda v zatáčkách prostě paráda. :)

Doplňky na motorce - Padací rámy, CNC páčky, nastavitelný deflektor, zadní kufr.

Moto jsme už měli v rodině, když jsem jezdil na 125-dváce proto jsem po jiné nekoukal, nechal jsem legálně snížit výkon v Klabavě u Rokycan na 35Kw (původně 49Kw). Nechtěl jsem na 2 roky pořizovat něco nového, když byla takováhle a o dost levnější cesta. Stejně bych se rozhodl pro stejný typ motorky, takže V-Strom byla jasná volba.

Se stromíkem jsem najel cca 6 500 Km (celkově 42292km) hodně kilometrů bylo ve dvou lidech takže co se týče pohodlí nemám absolutní výhrady a ani spolujezdec si nemá na co si stěžovat. :D Ve 160 km/h mám otevřené hledí na helmě a o větru absolutně nevím to samé platí i o rukách prostě super :D Moto se krásně skládá do zatáček a to i na gumách které nejsou nejenom na asfalt. Delší cestu (2-3 dny) jsem zatím neabsolvoval. Nejdelší vyjížďka cca 350 km v kuse po českých cestách byla úplná pohodička, co se týče podvozku tak si poradí s nejednou nerovností.

Spolehlivost zatím 100%. A myslím si že při pravidelném měnění oleje atd... se nemá ani co pokazit. Podle mého názoru je to asi to nejlepší co Suzuki kdy udělala. Design vypadá pořád slušně a na moto není poznat, že by byla 12 let stará.

wsbk
wsbk napsal 28.02.16 v 13:18 10b.

Jirži77
Jirži77 napsal 28.02.16 v 13:08 10b.

Pěknej Stromek . Hodně šťastných kilometrů .
Dávám 10b

Onri
Onri napsal 28.02.16 v 11:59 10b.

Je to super mašina. Dělám přes zimu drobné estetické úpravy tak zanedlouho přidám fotky. Užívej si ji stojí za to