Honda CBR 125R (2006)

Vlastník DKatie
Vloženo 7.2.2016
Aktualizováno 2.2.2018

Je to můj miláček a nikdy ji nedám z ruky.

První dojmy - Když jsem ji viděla úplně poprvé, tak to byla láska na první pohled. Hned jsme si spolu sedly a spokojeně spolu jezdíme spoustu kilometrů. Občas něco zazlobí, ale bez toho bychom nezjistily, že se máme opravdu rády.

Motorku bych doporučil pro - hlavně začínajícím jezdcům nebo drobnějším slečnám (sama jsem malá a jsem ráda za začátky zrovna s touhle motkou).

Jsem s ní naprosto spokojená i když má svoje mouchy. Občas mi nejde zařadit nebo vyskakují některé kvalty. Máme spolu najeto přes 13.000 kilometrů a za celou tu dobu se nerozbilo nic, čemu bych já nepomohla. Padly jsme spolu celkově 3x a pokaždé to bylo moji vinou. Jinak se mi s ní jede krásně, až na to, že je teda cítít těch 9 kW, když jedeme do kopce nebo za mnou sedí spolujezdec. Pokud jedu bez ''baťůžka'', tak bez problému zvládnu i delší trasy. S motkou jinak žádný problém nemám. I náhradní díly jsou celkem levný, takže já jsem spokojená. :D

biker.bo
biker.bo napsal 09.03.16 v 16:08 9b.

DKatie
DKatie napsal 09.02.16 v 10:34

Přesně tak. Motorkáři se dělí na dvě skupiny: na ty, co už spadli a na ty, co teprve spadnou. Hlavně, když se člověk posbírá, zvedne motorku a jezdí dál. Tak hlavně ať toho najezdí, co nejvíce bez pádu a i tobě přeji spoustu kilometrů bez nehod a kolama dolů. Tak se měj krásně!

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 08.02.16 v 18:32 10b.

Pády holt k motorkám patří.Já jen čekám kdy to položí můj synek.Jezdí sice od šesti let a svoje si odpadal v místních lesích ale od září začal jezdit oficiálně po silnicích a loňská sezona mu ještě neskončila a už ani neskončí.Jezdí pořád. Myslím že na začátek sis vybrala dobrou motorku .Ať ti to jezdí i letos měj se fajn.

DKatie
DKatie napsal 08.02.16 v 12:31

My děkujeme! Též mě nikde nenechala, ale po posledním pádu jsem měla dost velkej strach.

silvinka
silvinka napsal 08.02.16 v 07:34 10b.

skvělá volba