Suzuki AN 400 Burgman (2004)

Vlastník paserack
Vloženo 6.2.2016
Aktualizováno 6.2.2016

Maxi skútr od Suzuki, Type-S (chromovaná řidítka), spotřeba 4,5litru, jednoválec, na skůtr pěkný zvuk.

První dojmy - Do města už to není ono. Manévrovatelnost na malých kolech jde, ale spíš je těžký na to se někde proplétat a otáčet. Když pominu uskákanost na malých kolech, tak velice pohodlný i na delší cesty. Jel jsem 460km v podstatě bez zastavení a v pohodě.

Doplňky na motorce - 42l kufr GIVI s opěrátkem pro spolujezdce

Kostra ala ducati monster-trubkový příhradový rám. Poměrně pevný, jako větší nevýhodu bych bral malé kola. Po dešti přejet bílou čáru bylo hodně nebezpečné.
Taky rozložení váhy nebylo ideální. Vše na maličkém zadním kole. Párkrát mi pěkně ruplo v zádech, když mi podstřelil lehký předek, nebo naopak těžký zadek. Takže žádnou sportovní jízdu na něm nedoporučuji.
Na malých a celkem ůzkých kolech se rychle dostanete na hranici pneumatiky.Poserproužky se zde nekonají.
Taky brzdy tomu napovídají. Mají sice dobrý účinek, ale kotouč není vrtaný a musí se páčky hodně zmáčknout.

Servisní práce.
Jen najít svíčku a dostat se k ní mi zabralo den. Vyměnit pneu taky žádná sranda. Na malých kolech se i dvousměsové sjedou strašně rychle. A i přes centrální stojan to znamená sundat výfuk + nějaké plasty, předek lépe sundat blatník...a tady jsou gumy fakt spotřebka.

Pohodlí je na skůtru hodně. Obrovský kufr pod sedlem, posuvná opěrka zad pro řidiče a stupačky + předšlapy kryté plastem

Jinak to byl asi jediný stroj co jsem měl, který spotřebovával víc oleje.

Ikdyž to jako motorka vypadalo a motorkáři mě zdravili, tak tomu chyběl fun-factor motorky. Dokonce i baťůžek si stěžoval na nudu i proti jawa 350

Trinnlee
Trinnlee napsal 06.02.16 v 21:27 10b.

Presne tak. Taky jsem mel burgose K7 a mohu potvrdit...pohodli super ale motorka to proste neni...takze po par mesicich na skutru rychly navrat k motorce. Jinak peknej burgman

mokomido
mokomido napsal 06.02.16 v 21:20 8b.

Měl jsi jít do silnějšího. ..