Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník sosraider
Vloženo 11.1.2016
Aktualizováno 11.1.2016

Moj stromček.,kúpený v máji od prvého majitela s najazdenýma 46 000 km.

První dojmy - Príjemný turista,pohodlný posed,výborný motor, Príjemný turista,pohodlný posed,výborný motor Príjemný turista,pohodlný posed,výborný motor

Doplňky na motorce - Prídavné svetlá, kryty páčok, vyhrievané rukovate, zásuvka,voltmeter KOSO, ukazovatel Gipro Atre,padací rám,vrchný kufor Givi maxia 3 s brzdovými svetlami, bočné kufre Givi kelys, Ladený výfuk G.P.R. aj so zvodmy, pneu Michelin Anakee III

Motorka kúpená v máji 2015, do konca sezóny najazdených 13 000 km.
Čo sa týka jazdi, jazdil som len asfalt po Slovensku a dačo v Maďarsku. Spotreba presne nemeraná, ale zhruba od 4 do 5 litrov .Momentálne natočených 60 000 km.
Poruchy som mal zatial tlačitko štartéra,vypálená žiarovka brzdového svetla. Troška ma trápi spotreba oleja cca 1dl na 1000 km, niekady menej podľa jazdy sa to mení.
Momentálne sa robí servis rozvody, ventily, synchronizácia a asi aj krúžky a simeringy na ventiloch.

PAVY
PAVY napsal 15.01.16 v 00:17

Výborná mašina, začal jsem na stejné a byla výborná, jenom mi, vzhledem k mojí váze, občas chyběl výkon. Jinak obratná, úsporná a dobrá, je mnohem lepší, než některé tzv. endura vyšší kategorie. Projel jsem na ní jenom ČR, občas v lese i ve dvou, a je to jenom o řidiči. Pokud budu chtít jezdit Enduro, pořídím si adekvátní moto k tomu určené, né jenom podle názvu a obsahu nad 1000
Zdravím a přeji ti hodně šťastných km, a spoustu příjemných zážitků.
Petr

Ondráš_B
Ondráš_B napsal 14.01.16 v 08:46 10b.

Dobrej výběr!!! Olej mě to žere taky, zhruba stejné množství. Asi je to normální...

wsbk
wsbk napsal 11.01.16 v 20:51 10b.