Yamaha MT-01 (2010)

Vlastník smrst.
Vloženo 3.1.2016
Aktualizováno 3.1.2016

Top MT Kladiva se skvělým zátahem, vyladěným podvozkem a dokonalými brzdami.

Motorka koupena od Yamaha Hamburk

První dojmy - MT 01 jsem si konečne po třech letech snění pořidil v červnu 2008. Když jsem ji poprve viděl na vlasní oči tak se mi zastavilo srdce a bylo to moje jasná volba(tuhle vyjímečnost musim sedlat).I když trvalo na ní našetřit. Vše se podařilo a loni tři tydny po její koupi jsem v jejim sedle vyrazil na dovolenou směr ALbanie. Jezdim každy rok někam na pobřeží, vždy jsem po navratu jsem byl zničeny a moto prodal. Letos však vše bylo jinak, Mt je na cestovaní a dlouhe cesty hooodně pohodlné a ty vibrace jsou pozitivní v masaži one časti těla, což spusobilo,že ani po 900 km ujetych během jednoho dne (podotykam mimo dalnice) mne nepalela zadnice. ujeli jsme za osum dní 4tis km. Přeji všem hodně ujetych Km v sedle tohohle vyjimečneho mastodonta

Zdar Kladivaři, mam za sebou sedlaní: CBR 600, Bandit 600, ZR 7, X11Eleven a bohyni MT 01 jsem si konečne po třech letech snění pořidil v červnu 2008. Když jsem ji poprve viděl na vlasní oči tak se mi zastavilo srdce a bylo to moje jasná volba(tuhle vyjímečnost musim sedlat).I když trvalo na ní našetřit. Vše se podařilo a loni tři tydny po její koupi jsem v jejim sedle vyrazil na dovolenou směr ALbanie. Jezdim každy rok někam na pobřeží, vždy jsem po navratu jsem byl zničeny a moto prodal. Letos však vše bylo jinak, Mt je na cestovaní a dlouhe cesty hooodně pohodlné a ty vibrace jsou pozitivní v masaži one časti těla, což spusobilo,že ani po 900 km ujetych během jednoho dne (podotykam mimo dalnice) mne nepalela zadnice. ujeli jsme za osum dní 4tis km. Přeji všem hodně ujetych Km v sedle tohohle vyjimečneho mastodonta

Jarochson
Jarochson napsal 02.11.16 v 12:17 8b.

Zdar, pěkné MTčko. Jenom mám dotaz. Je to 2010 (jak pises v nadpisu) nebo si ji koupil v roce 2008 jak pises níže ? A řemen byl origo nebo si měnil? Jestli měnil tak proč ? Diky za odpověď

Slavikus
Slavikus napsal 20.01.16 v 21:27 10b.

Ahoj moc pěkná fešanda .Mohu tě poprosit o nějaký odkaz na výměnu řetězu za řemen jako u tvé MT, případně nějaké info. okolo toho. Je to super.
Díky moc s pozdravem Slavikus.

Tonyny
Tonyny napsal 12.01.16 v 09:31 10b.

pěkně udělaná

lacerta82
lacerta82 napsal 05.01.16 v 05:27 10b.

to je sen

PetrK.
PetrK. napsal 03.01.16 v 18:53 10b.

Tohle má určitě něco do sebe