Suzuki DR 600 (1985)

Vlastník nick3
Vloženo 26.12.2015
Aktualizováno 26.12.2015

DRko překopané na motarda,parádní na vyblbnutí-asfalt, pole, lesy-jedeš tama kama zrovna chceš,jen nesmí blato,pak to na silničních gumách nebaví, chystám se přezout na mutanty))

Suzuki DR-Z400 SM: důvod neuveden

První dojmy - první dojmy byli hodně smíšené,jel jsem pro ni v listopadu a zkoušel sem ji na silnici kde ležel asi centimetr sněhu,už jsem jel na 5 a stále had za mnou)).prodávající tvrdil že moto je v provozuschopném stavu,ja měl však jiný názor-plasty drželi stahovačkou a při pokusu o nakopnutí zustala nakopávačka na zemi a dalších X závad, po dohodnutí na ceně jsem se nakonec rozhodl déerko vzít.

Doplňky na motorce - laděný výfuk, přímý filtr,větší tryska,17" kola,nádrž asi z RMZ-450(vidle singlair-nevím jestli jsou origo),vlastní blatníky,otáčkoměr,voltmetr,GPS tacho,blinkry,zrcátka,řidítka,maska,kotouč i v zadu,kryt pod motor-vlastní výrovy 3mm dural,kryt na výfuk proti popálení,azbest-nejsou ještě na fotkách)-prostě zustal rám a motor :D

Motorku doma čekala kompletní rozborka, všechno opískovat,nový lak (polyuretan) repas vačky,vahadel,proměření a kontrola kabelů,nové gufera a prostě všechno co se dalo včetně nového blatníku a veškeré kapotáže,nová přístrojovka. po složení a jedné projíždce kolem baráku následoval výlet cca 250km. Motard si vedl skvěle, v serpentínách jsme se lehce pokluzali -parádní a nečekaný zážitek při první projíždce)Projíždku zkompikoval až 4cm vrut v zadním kole :D .Přes zimu musím ještě vychytat nějaké drobnosti (dobíjení, přední tlumiče,měkká přední brzda) a těším se až se s ní podívám na slovakiaring ! Při cestování spotřeba cca 4l/100 - v létě se chceme podívat někam dál,možná Řím. Jinak při pořádném svezení to bude asi dvojnásobek) na motorce ještě chybí polepy,které snad brzy budou,motorku pruběžně dodělávám)

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 17.12.21 v 14:51

Hodně dobrá práce...

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 17.07.17 v 00:30 10b.

lyons
lyons napsal 23.01.16 v 17:00 10b.

Clint.
Clint. napsal 02.01.16 v 23:26 10b.

klobouk dolu

srsen600
srsen600 napsal 02.01.16 v 20:37 8b.

Nádrž je Yuki sm