Yamaha FZ6 N (2004)

Vlastník Frenký_flákač
Vloženo 11.12.2015
Aktualizováno 18.12.2015

Vloženo: 23.02.2016, Uskutečněno: 22.02.2016, Zhlédnuto: 12x

Pondělí 22.2.16 bylo obzvláště hezky. Při cestě domů z práce si kolem mě svištěli motorkáři jeden za druhým, tak proč nejít vyzkoušet taky odrbat gumy.
Namógloval jsem bateriju do stroje, oblékl se a vyrazil. Moc se jí svini nechtělo, ale dohuštění gum to napravilo. Opatrně jsem vyjel z města a jelikoš nemám ještě přezuto na nové (vánoce a silvestr byly náročné), tak sem zatáčky ani nějak nehrotil. Včechno šlapalo jak má, šlo poznat že jsou nové svíčky. Najezdil sem jen pár 100km protože už se začalo stmívat. Měl jsem tušení že ještě dojde zima, tak jsem pro jistotu doplnil nádrž a vytáhnul baterku.
Příjemné zlepšení nálady během února :)

• Přezutí

Tak jsem konečně drbl mašinku do servisu na přezutí. Nechal jsem sundat svoje staré dobré Dunlopy a nechal tam dat Pirelli Angel ST. Byl to boj rozmyslet se přez zimu co koupit. Chtěl jsem vyzkoušet něco nového i přes to

Typ: Údržba
    Vloženo: 02.04.2016
    Uskutečněno: 01.04.2016
  • Odzimování

V sobotu jsem se rozhodl, že to konečně natrvalo odzimuju. Došlo mi nové pneu a než to drbnu do servisu na přezutí, chtěl jsem ještě něco najet na starých, jelikoš tam eště nějaký ten milimetřík na krajách je. Tak sem ze

Vloženo: 31.03.2016
    Uskutečněno: 26.03.2016
  • Zazimování

Olej Yamalube 4-S Svíčky NKG CR9EK Olejový filtr - KN 303 Vyfoukaný vzduchový filtr

Typ: Údržba
    Vloženo: 20.12.2015